Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Pc Video Kaydı Alamıyorum.

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
504 Görüntüleme
(@ErkanELBAS)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar. Bir program üzerinden video izliyorum ve gerçekten kaydetmeye ihtiyacım var. Dersler kısa süreli tutulup siliniyor ve ben yetişemiyorum. Yalnız programı çalıştırdığımda videoları izlemek için arka planda ne varsa kapatıyor ve alt tab yapamıyorum ve görev yöneticisini dahil kullanamıyorum. Netframework tabanlı yazılmış bir program. Lütfen nasıl kayıt alabileceğim konusunda yardımcı olur musunuz.

Gönderildi : 13/04/2018 16:32

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bunlar internet üzerinde sanırım. Neden dowload etmiyorsunuz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/04/2018 16:36

(@erdemyaglikara)
Gönderiler: 1165
Noble Member

Merhaba,

Ekran kayıt için Camtasia programı var kullanabilirsiniz google'da aratmanız yeterli.

Gönderildi : 13/04/2018 17:13

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

ilgili video serisi için teliften dolayı korunuyor muhtemelen.

Erdem bey'in belirttiği gibi camstudio vb. bir uygulama ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.

ancak ilgili video dosyaları ciddi bir kuruma ait ve takibini sağlıyorlar ise, bu kaydın tespitini yapabiliyorlar.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/04/2018 03:21

(@ErkanELBAS)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Secureplayer adında bir yazılımla kullanılıyor. Evet firma ciddi bir firma ama ben videoları pazarlamak yada baska bir amaçla indirmeye çalışmıyorum. Zaten ekran da tc beliriyor ve yüklü miktarda tazminatı mevcut. Bu yuzden asla paylaşım söz konusu değil. Bahsettiğiniz tüm programları kapatıyor program çalışmaya başlayınca.

Ayrıca sanal pc de kurdum onda da çalışmayı kapamışlar. Teamweaver ile denedim onu da kapatıyor. Bir tek uzaktanerişim denemedim windowsun kendi programıyla ki muhtemelen onuda kapatacaktır. Ubuntu ile deniyorum ubuntu da exe nin içini açıyor 🙂 Alt + Tab tuşu vs Ctrl Alt Del tuşları hepsi kapanıyor. Sağlam bir programcı olmak lazım sanırım. Belki burada birileri yardım eder diye danışayım dedim.

Gönderildi : 20/04/2018 18:40

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

bu tarz süreçlerde, yol/yöntem göstermede suç olabiliyor.

korumanın amacı, tüm amaçlar için ikinci bir kopyasının oluşmasını önlemek, yani paylaşıp, paylaşmamanıza bakmazlar resmiyet olarak.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/04/2018 04:55

(@enesaslan)
Gönderiler: 174
Reputable Member

Chrome için "Screencastify - Screen Video Recorder" eklentisini öneririm. 

Gönderildi : 21/04/2018 17:16

Paylaş: