Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

VideoStreaming hakkında

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
399 Görüntüleme
(@SedatBULBUL)
Gönderiler: 12
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

bir media streaming bilgisayarı kullanıyorum, cihazı önceden eski analog tv kartlarıyla ücretsiz olan media encoder ile rahatlıkla kullanırken yeni nesil avermedialarda bu program işe yaramadı yeni encoder 4 indirdim ama yine fiyasko. Programlar kart üzerinden gelen görüntüyü bir türlü alamıyor, ayarlardan composite seçmeme rağmen görüntü yok. Vlc player ilede denediğimde eski kartlarda görüntü alırken yeni kartlarda görüntü alamadım. iki farklı yeni kart aldım hatta. Tv kartının programını kullanarak kendi ayarları üzerinden oldukça net olarak görebiliyorum. Yapmak istediğim iç taraftaki canlı görüntüyü, real ip yardımıyla dışarıdan da izlenmesini sağlamak. Adobenin bir iki programı var ama server kurmayı gerektiriyor ve lisanslamasıda oldukça iyi. Bu konuda kullanabilceğim lisans fiyatı çok abartı olmayan bir program önerebilirmisiniz?

Gönderildi : 19/01/2012 20:19

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

MErhabalar,

Nextstar'ın vs. donanımsal çözümleri var kameralarla 700-800 TL'lik çözümleri oluyor bildiğim kadarıyla. NEtwork destekleri de var ayrıca kayıtları da kendi üzerindeki diskte tutuyor. Tercih edilebilir.

Gönderildi : 22/01/2012 03:46

Paylaş: