Forum

Dış ortamda kulaklı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Dış ortamda kulaklık ile dinlenen konferans sistemi

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
1,018 Görüntüleme
(@BulentUcar)
Gönderiler: 561
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Dış ortamda konferans sistemi arıyorum. Ör: Elimde mikrofon ile 5 kişi beni kulaklık ile dinleyecek. Ucuz bir çözüm arıyorum...

Gönderildi : 02/04/2011 21:47

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhaba,

Dış ortamda konferans sistemi arıyorum. Ör: Elimde mikrofon ile 5 kişi beni kulaklık ile dinleyecek. Ucuz bir çözüm arıyorum...

Merhabalar,

Ayasofyada da bu sisteme geçilecek. Eğer kalabalık bir ortamda(bu cihazın kullanılabileceği) çok kanallı olmasına dikkat ediniz.

http://www.tredins.com/cozumler/turist-gezisi-tour-guide-infoport-satis-kiralama/

Gönderildi : 05/04/2011 11:29

(@BulentUcar)
Gönderiler: 561
Prominent Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler.

Gönderildi : 06/04/2011 01:21

(@HasanCINAR)
Gönderiler: 2
New Member

Merhaba,

Fabrika,imalathane gibi gürültülü ortamlar için  geliştirilmiş, kablosuz konferans sistemi ayrıntıları ; -> Fabrika gezi kulaklık sistemi

Turizm amacıyla kullanılan kablosuz rehber dinleme sistemi ayrıntıları ; -> Tur rehberi dinleme sistemi

Kongre, seminer gibi organizasyonlarda ihtiyaç duyulan kablosuz simultane çeviri sistemi ayrıntıları -> Simultane kulaklık sistemi

Genel amaçlı kullanılan kablosuz dinleme sistemi ayrıntıları -> Kablosuz 120metre mesafeli özel kulaklık sistemi

Kablosuz rehber kulaklığı, kablosuz miğkrofon sistemi kiralama, üretim, satış

kablosuz fabrika gezi kulaklık sistemi, fabrika gezi kulaklığı kiralama,satış, üretim

kablosuz simultane kulaklık, portatif simultane çeviri sistemi kiralama, üretim satış

Kablosuz kulaklık, rehber dinleme, kablosuzeğitim sistemi kiralama, satış, üretim

Gönderildi : 10/09/2013 03:57

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1627
Noble Member

Merhaba

Bir seferinde  BDR organizasyon ile çalışmıştık. Tavsiye edebilirim.

Gönderildi : 10/09/2013 11:02

Paylaş: