Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Video işleme. Videodaki hareketsiz kısımları silme.

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
367 Görüntüleme
(@RamazanCaliskan)
Gönderiler: 40
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar uzmanlık sorusu. Ustadlardan yardım.
Bilgisayarda camtasia ile kayıt yapıyorum. Hareketsiz kısımları silmek istiyorum.
Yapabileceğim iki şey var. 
1. Video capture programından böyle ayarı olan bir program bulmak. Sadece hareketli görüntüleri yakala gibi Camtasia da bu ayar yok.
2. Çektiğim video da video işleme programları ile hareketsiz kısımlarını atmak. 
Önerisi olan varmı.
Teşekkürle.r

Gönderildi : 06/03/2011 21:11

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

(@RamazanCaliskan)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Hocam burda manual olarak kendi kesiyor. Benim istediğim otomatik olarak hareketi algılayıp hareketsiz kısımları atan goruntu işleme yazılımı arıyorum. Teşekkürler..

Gönderildi : 07/03/2011 00:10

(@RamazanCaliskan)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Yardım bekliyorum hala arkadaşlar. Önerisi olan varmı. 

Gönderildi : 07/03/2011 23:22

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Camtasi ile bu işi yapabilirsiniz ama kendi formatı ile çekilmiş bir video olmayacağı için sesi ayrı olarak kesemezsiniz belirlediğiniz aralıktaki hem ses hem görüntüyü kesebilrisiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 08/03/2011 11:31

Paylaş: