Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

www.voipwise.com fiyatlandırması hakkında

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
512 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Herkese Merhaba,

www.voipwise.com   Türkiye ve birçok ülkeye 90 gün boyunca ücretsiz arama seçeneğini sunduğunu söylüyor 

www.voipwise.com  dan üyelik açtım 10 eur olan  90 günlük deneme sürümünü aktif ettim,

ilk bi kaç gün test amaçlı kendi bilgisayarıma kurduğum voipwise yazılımı ile aramalasr yaptım. www.voipwise.com   dan kullanıcı hesabım ile giriş yapıp baktığımda yaptığım aramaların FREE olduğunu hiç bir ücret alınmadığını gördüm

Ve zyxel bir voip modem alarak  www.voipwise.com un sip ayarlarını voip cihazına girip cihazı santrale bağladım ilk 5 10 arama halen ücretsizdi, ama ilk 5 - 10 aramadan sonra neredeyse bütün aramalrın için ücret almaya başladı. voipwise deneme sürümünü aktif edeli daha 6 gün oldu, henüz 84 gün deneme sürümü kullanmma hakkım var, neden Türkiye aramalarında ücret alıyor, yanlış bi işlemmi yaptım, yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

Gönderildi : 31/08/2010 15:09

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Bildiğim kadarı ile 90 gün ama toplamda 60dk nız var. Yani 90 gün boyunca sınırsız bir arama hakkınız yok.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 31/08/2010 17:40

(@salimkose)
Gönderiler: 119
Estimable Member

sayısız voip şirketi bilindiği gibi ama malesef bazı durumlar var , bu tür şirketler size haftalık konusma süresi veriyor, geçme durumunda credi düşer, bir digeri gün içinde 3 den fazla ayrı numaraları aramada yine crediniz düşer.ben voip aramaların yurtdışı aramalarınızda çok farkediceksiniz..örneğin ben tayland tı phone-phone ile 30Dk sını 1eur gibi bir rakama konusuyorum,

Gönderildi : 03/09/2010 15:25

Paylaş: