Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Camtasia Studio ile sesli goruntu kaydetme

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
2,408 Görüntüleme
(@barissaygin)
Gönderiler: 106
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, Pc me Camrasio Studio 5 yukledim. ekranda izledigin bir video kaydederken sesini kaydedemiyorum. secenek olarak speaker ı seciyorum yani ne duyuyorsam kaydetsin diye ama sesi kaydetmeyi basaramadım ne yapabilirim acaba? Bilgisayarımın ses yani hoparlor cıkısını line in girisine mi baglıyayım kabloyla ne tavsiye edersiniz acaba?

Gönderildi : 13/05/2009 01:32

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Selam

Ben Camtasia6 kullanıyorum ve kayda başlamadan önce Audio bölümünden hangi ses aygıtını dinlemesi gerektiğini belirliyorum.

Camtasia5 içinde durum farklı olmamalı.

Gönderildi : 13/05/2009 22:12

(@barissaygin)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Hocam versiyon 6.0.1 i yukledim ama ondada dediginiz gibi yapmama ragmen olmadı hatta asagıdaki ayarlarım varken de denedim olmadı. Sistemimde ses cıkısına hoparlor baglı ondan sorun yasıyor olabilirmiyim

Gönderildi : 15/05/2009 03:00

(@serhatakinci)
Famed Member

Hoparlör den olacağını sanmıyorum.. Benim sitemimde de hoparlör var.

Windows ses aygıtları ile camtasia arasındaki iletişimle akalıdır.

Farklı işlemler yapabiliyormusun. Örneğin mikrofon ile konuştuklarını camtasia ile kayıt edebiliyor musun?

Gönderildi : 15/05/2009 22:04

(@barissaygin)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Hosam ses kartı yazıoımındaki bir cehcek box dan dolayı kaydedemiyorusum simdi oluyor, fakat dinlenen sese yakın bir ses degil bu, tam olarak ses kaydederken hangi frekansı secmek gerekiyor, stereo mu secmeli audio format olarak da neyi seciyorsunuz acaba?

Gönderildi : 17/05/2009 01:51

(@serhatakinci)
Famed Member

Gönderildi : 18/05/2009 16:23

Paylaş: