Forum

System Center Data ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

System Center Data Protection Manager 2010 Operations Guide

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
262 Görüntüleme
(@fatihkaraalioglu)
Gönderiler: 3040
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Yayınlamış olduğum makalelerde, web seminerleri içinde, çözüm park bilişim portalı forumunda vb.. ortamlarda Data Protection Manager yazılımı kurulumundan sonra şirket ihtiyaçlarımıza göre konumlandırılmasını sürekli olarak paylaşmaya devam ediyorum. Ama sizlerde taktir edersinizki çoğu kez yetişemiyorum. DPM 2010’ un yeni yetenekleri o kadar fazlaki yeni özellikleri bulup ürün yeteneklerini paylaşmak isterken bir türlü zaman yetmiyor.

Technet bu sıkıntıma çözüm üretti. System Center Data Protection Manager 2010 Operations Guide isminde güzel bir klavuz yayınladı. Klavuz içinde DPM yazılımı ile yapmanız gerekli olan bir çok yönetimsel işlemler detaylı olarak yer almaktadır. Şirket networkünüze DPM yazılımını konumlandırmadan önce ürün özelliklerini ve operasyon planlamasında yardımcı olabilecek bir klavuz.

Bloğumda benim tercüme etmeye, yorumlamaya fırsat bulamadığım konular için yardım alabilmeniz için paylaşıyorum.

Döküman Linki :

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=58ed28c3-252a-452b-b6e1-992bd56cede0&displaylang=en

Gönderildi : 11/08/2010 03:26

Paylaş: