Forum

Deploying System Ce...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Deploying System Center Data Protection Manager 2010

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
308 Görüntüleme
(@fatihkaraalioglu)
Gönderiler: 3040
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Evet iddia ediyorum. Data Protection Manager yazılımı System Center Yönetim Ailesi içinde bulunan ve en kolay kuruluma sahip olan yönetim aracıdır. Bu iddiamın üzerine şu soruyu sorabilirsiniz. Kurulumu bu kadar basit olan bir ürünün “Kurulumu, Konumlandırma klavuzu neden 164 sayfa” Klavuz içine bakıldığı zaman DPM2007 yazılımında desteklenmeyen bir çok senaryonun Dpm2010 tarafında desteklendiğini görebilirsiniz. Örnek vermemiz gerekirse Dpm2010 yazılımı artık bir Domain Controller, Read Only Domain Controller vb.. bir uygulama ile aynı işletim sistemi platformunu paylaşabilmekte. Elbetteki zorunlu kalmadığımız sürece Önermiş olduğumuz bir yapı değil.

Bu sebepten ötürü Klavuz içinde çok detaylı adımlar paylaşılmış durumda. Kurulumun haricinde ihtiyacımıza bağlı olarak test edilmiş donanım, yazılım, network ve storage pool için ihtiyaç duyulacak platform detaylarıda paylaşılmış durumda.

Döküman Linki :

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=4ea389ef-7626-48ac-bac2-66ef4173f167

Gönderildi : 11/08/2010 03:24

Paylaş: