Forum

Synology Dosya g...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Synology Dosya güncelleme

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
537 Görüntüleme
(@OMERYILDIRIM)
Gönderiler: 168
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba;

Backup için yeni bir synology RS816 cihaz aldık, şirket içindeki evraklarında online diğer şubeler ile paylaşmak için kullanıcıları klasörleri vs açtık fakar şöyle bir sıkıntı oluştu ilkkez kullandığımızdan bilgisayarlardaki evrakları direkt sürükle bırak ile sunucuya nasıl atabilirsiz download kısmından birkaç paket indirdim ama sanırım doğru paketi indiremediğimden istediğimi yapamadım. 

Sizden ricam klasörlere ulaşabilmek için ne yapmam gerektiğini ve hangi paketi indirmem gerektiğini paylaşmanız şimdiden çok teşekkür ederim.

Gönderildi : 09/11/2018 19:15

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Dosyalara ağ üzerinden erişerekte gönderebileceğiniz gibi kendi arayüzünden açıp atmak için Explorer kullanarak JAVA erişimine izin vermeniz yeterlidir. Bu durumda sürükle bırakla bu işlemi yapabilirsiniz.

Gönderildi : 09/11/2018 20:16

(@OMERYILDIRIM)
Gönderiler: 168
Reputable Member
Konu başlatıcı

Öncelikle çok teşekkür ederim, normal dosya yöneticisinden ben yapabiliyorum ama online güncelleme vs yapmasını istiyorum. Bunun için senkronizasyon paketini bulamadım. Yani örneğin google drive gibi.

tekrar çok teşekkür ediyorum.

Gönderildi : 14/11/2018 15:14

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Herhangi bir paket yüklemenize gerek yok. Dosyayı ağ paylaşımına aştıysanız ağ üzerinden örneğin \\NAS\PAYLASIMADI\ şeklinde bağlanıp atabilirsiniz.

Veya http://NAS  giriş ekranından kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra ki Explorer kullanın java desteği için sonra ilgili paylaşım dizinine erişin sürükle bırak ile dosyaları içerisine atabilirsiniz.

Gönderildi : 14/11/2018 20:45

(@cumhuraltan)
Gönderiler: 703
Üye

Selamlar ;

Sanırım aşağıdaki linkteki sync özelliğini  soruyorsunuz.

https://www.synology.com/en-global/knowledgebase/DSM/help/DSM/Tutorial/cloud_sync_files   

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "ÇÖZÜLDÜ" olarak işaretleyerek benzer problemi yaşayanlara yardımcı olabilirsiniz.

Gönderildi : 14/11/2018 21:16

Paylaş: