Forum

storage yedekleme

Bildirimler
Hepsini Temizle

storage yedekleme

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
412 Görüntüleme
(@mustafabel)
Gönderiler: 68
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

yeni kurulan bir sistem için storage ihtiyacım var.

Günlük yaklaşık olarak 10-20 GB data yedekleneceğini öngörüyoruz.

yanlız buradaki datalar bizim için çok önemli ve bilgi işlem odasındaki yangın vs.felekatlerden de tedbir amaçlı storage un birde bilgi işlem odası

dışında yedeğini kurmak istiyorum ancak dataların aynı anda 2 storage da yazmasını istiyorum herhangi bir veri kaybı olmaması için bunun için

önerebileceğiniz storage yada sistem hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

Teşekkürler 

Gönderildi : 28/03/2013 19:13

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Merhaba,
Synology sizin için yeterli bir ürün gibi gözükmekte. http://www.synology.com/products/product.php?product_name=DS1812%2B&lang=enu inceleyebilirsiniz. Kullanıyorum ve memnunum. 2 synology arasında veri replikasyonuda yapabilirsiniz. Ürün çok başarılı ve çok özelliği olan bir ürün.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/03/2013 19:19

(@mustafabel)
Gönderiler: 68
Estimable Member
Konu başlatıcı

teşekkürler

Gönderildi : 28/03/2013 20:54

Paylaş: