Forum

Storage Saat Proble...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Storage Saat Problemi

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
367 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

ibm storage da log lara baktığımda az önce yapılan işlemin saatinin faklı olduğunu görüyorum. networkümüzün  saati ile log ların kayıt saati farklı storagenin saatini nasıl ayarlarız. 

ds3512 

Gönderildi : 09/01/2013 11:45

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Yönetim panelinden yapabiliyor olmanız gerekir.

Gönderildi : 11/01/2013 11:20

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Yönetim panelinden yapabiliyor olmanız gerekir.

hocam onu bende tahmin ettim ama bulamadım soru zaten nerede bu ???

Gönderildi : 11/01/2013 16:35

(@sinankahraman)
Illustrious Member

İnternet Explorer dan ip adresi yazdığınızda giremiyor musunuz?

iomega üzerinden anlatmaya çalışayım;

1. İE adres çubuğuna NAS ın ip nosunu girin. Ör. 10.0.0.10
  2. kullanıcı adı ve şifre girin (tabi bunların tanımlamasını yaptıiseniz)
  3. Sağ üst köşede çark resmi bulunan butona tıklayın ki yönetim paneli açılsın.
  4. Açılan sayfada sol tarafta yer alan menüden sistemi seçtiğinizde aralarında Tarih ve Saat ikonununda bulunduğu sayfaya yönlendirilirsiniz.
  5. Tarih ve Saat seçimini yaparak gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Gönderildi : 11/01/2013 17:00

(@Anonim)
Konu başlatıcı

hocam 

yardımını taktirle karşılıyorum ama ben başka bir ürün diyorum nereden yapılır diyorum sen başka birşeylerden bahsediyorsun  

Gönderildi : 11/01/2013 23:00

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Ben cihazın webden kullanıcı dokümanını buldum ve hayatımda gördüğüm en salakca dokümandı 😀 içinde bu tür ayarlara istinaden hiç birşey yok. Muhtemel bu işler için başka bir dokümanları olmaı ve cihazın yanında da gelmiş olmalı. Cihazın yanında gelen bir kitapcık yada dokuman CD si varsa NTP kelimesini arayın.

Gönderildi : 12/01/2013 01:53

(@sinankahraman)
Illustrious Member

hocam 

yardımını taktirle karşılıyorum ama ben başka bir ürün diyorum nereden yapılır diyorum sen başka birşeylerden bahsediyorsun  

Amacım sadece yol göstermek. Bahsettiğiniz ürün bende olmadığından nokta atışı yapamıyorum malesef. Benim kullandığım üründen yola çıkarak nasıl olabileceğiniden bahsetmeye çalıştım. Şöyle düşünün ben AirTies modem kullanıyorum siz Zyxel. Normal şartlarda arayüzüne giripo ayar yaomak 3 aşağı 5 yukarı aynıdır diye düşünerek yardımcı olmaya çalıştım.

Gönderildi : 14/01/2013 13:15

Paylaş: