Data Kurtarma

Bildirimler
Hepsini Temizle

Data Kurtarma  

RSS
Emrah ERDURAN
(@EmrahERDURAN)
Üye

Merhaba arkadaşlar,

Ankara'da data kurtarma konusunda profesyonel hizmet verebilecek birilerini arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz birileri var mıdır?

Problemim şu aslında. External 1 TB Maxtor harddiskim açılmıyor. Durmadan reset atıyor gözüküyor üzerindeki ışıklardan. Bu yüzden cihazı içini açtım ve 2 adet 500Gb lık harddisk çıktı. Bu harddiskler bir kontrolcü sayesinde çalışıyor. Umarım kontrolcüde problem vardır. Biraz araştırınca aynı problem ile daha önce karşılan kişiler datalarını R-Store veya R-linux ile kurtarabilmişler. İçindeki dosyaların ticari değeri olduğu için ben deneyimim olmadığı için hiç denemedim. 

Ankarada  bu işi sorunsuz halledebilecek tanıdığınız bulunmakta mıdır?

Saygılarımla 

Alıntı
Gönderildi : 07/08/2010 15:19
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

[quote user="Emrah ERDURAN"]

Merhaba arkadaşlar,

Ankara'da data kurtarma konusunda profesyonel hizmet verebilecek birilerini arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz birileri var mıdır?

Problemim şu aslında. External 1 TB Maxtor harddiskim açılmıyor. Durmadan reset atıyor gözüküyor üzerindeki ışıklardan. Bu yüzden cihazı içini açtım ve 2 adet 500Gb lık harddisk çıktı. Bu harddiskler bir kontrolcü sayesinde çalışıyor. Umarım kontrolcüde problem vardır. Biraz araştırınca aynı problem ile daha önce karşılan kişiler datalarını R-Store veya R-linux ile kurtarabilmişler. İçindeki dosyaların ticari değeri olduğu için ben deneyimim olmadığı için hiç denemedim. 

Ankarada  bu işi sorunsuz halledebilecek tanıdığınız bulunmakta mıdır?

Saygılarımla 

[/quote]

Merhabalar,

Ankarada sponsorumuzdan bilgi almayı denediniz mi?

http://www.nirabilisim.com/

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/08/2010 13:19
M. Hakan CAN
(@m-hakancan)
Tecrübeli Üye

Merhabalar;

Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşlara sordum http://www.verikurtarma.com/index.asp?MenuId=iletisim yı önerdiler. Veri kurtarma işi biraz pahalıdır ama bir görüşün isterseniz. Umarım faydalı olur.

Kolay gelsin...

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/08/2010 13:33
Paylaş: