Forum

Data Kurtarma

Bildirimler
Hepsini Temizle

Data Kurtarma

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
370 Görüntüleme
(@EmrahERDURAN)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Ankara'da data kurtarma konusunda profesyonel hizmet verebilecek birilerini arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz birileri var mıdır?

Problemim şu aslında. External 1 TB Maxtor harddiskim açılmıyor. Durmadan reset atıyor gözüküyor üzerindeki ışıklardan. Bu yüzden cihazı içini açtım ve 2 adet 500Gb lık harddisk çıktı. Bu harddiskler bir kontrolcü sayesinde çalışıyor. Umarım kontrolcüde problem vardır. Biraz araştırınca aynı problem ile daha önce karşılan kişiler datalarını R-Store veya R-linux ile kurtarabilmişler. İçindeki dosyaların ticari değeri olduğu için ben deneyimim olmadığı için hiç denemedim. 

Ankarada  bu işi sorunsuz halledebilecek tanıdığınız bulunmakta mıdır?

Saygılarımla 

Gönderildi : 07/08/2010 15:19

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhaba arkadaşlar,

Ankara'da data kurtarma konusunda profesyonel hizmet verebilecek birilerini arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz birileri var mıdır?

Problemim şu aslında. External 1 TB Maxtor harddiskim açılmıyor. Durmadan reset atıyor gözüküyor üzerindeki ışıklardan. Bu yüzden cihazı içini açtım ve 2 adet 500Gb lık harddisk çıktı. Bu harddiskler bir kontrolcü sayesinde çalışıyor. Umarım kontrolcüde problem vardır. Biraz araştırınca aynı problem ile daha önce karşılan kişiler datalarını R-Store veya R-linux ile kurtarabilmişler. İçindeki dosyaların ticari değeri olduğu için ben deneyimim olmadığı için hiç denemedim. 

Ankarada  bu işi sorunsuz halledebilecek tanıdığınız bulunmakta mıdır?

Saygılarımla 

Merhabalar,

Ankarada sponsorumuzdan bilgi almayı denediniz mi?

http://www.nirabilisim.com/

Gönderildi : 08/08/2010 13:19

(@m-hakancan)
Gönderiler: 1866
Noble Member

Merhabalar;

Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşlara sordum http://www.verikurtarma.com/index.asp?MenuId=iletisim yı önerdiler. Veri kurtarma işi biraz pahalıdır ama bir görüşün isterseniz. Umarım faydalı olur.

Kolay gelsin...

Gönderildi : 10/08/2010 13:33

Paylaş: