Forum

Differential backup...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Differential backup ve Restore

8 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
607 Görüntüleme
(@savasdemirci-2)
Gönderiler: 117
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba, forumları inceledim ama bu konu ile ilgili detaylı açıklama görmedim sağ olsun bazı arkadaşlar anlatmış ama sizden ricam bu konuyu detaylı bir şekilde anlatabilirmisiniz? Nasıl  Differential backup alabiliriz ve nasıl restore edebiliriz. Diğer bir sorumda bu restore işlemi illa aynı server damı olacak yoksa aldığım tüm backupları başka bir server da  Differential olarak da dönebilir miyim? Teşekkürler.

Gönderildi : 04/05/2013 14:54

(@davuteren)
Gönderiler: 1584
Noble Member

http://www.davudows.com/article/yedekleme-geri-yukleme.html

merhabalar yukarıdaki makalede gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Gönderildi : 05/05/2013 18:22

(@savasdemirci-2)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim ama sizin verdiğiniz link windows un yedeklenmesi ile ilgili bana SQL Server ın farklılık yedeği nasıl alınır ve geri döndürülür o gerekiyor.

Gönderildi : 22/05/2013 14:41

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Merhaba, forumları inceledim ama bu konu ile ilgili detaylı açıklama görmedim sağ olsun bazı arkadaşlar anlatmış ama sizden ricam bu konuyu detaylı bir şekilde anlatabilirmisiniz? Nasıl  Differential backup alabiliriz ve nasıl restore edebiliriz. Diğer bir sorumda bu restore işlemi illa aynı server damı olacak yoksa aldığım tüm backupları başka bir server da  Differential olarak da dönebilir miyim? Teşekkürler.

Daha deteylı nasıl açıklana bilir bilemiyorum bu konu.SQL yedekleme ve geri dönme hakkında hem video hem makale hemde forum kısmında bir çok ayrıntı var.

Sizin anlayamadığınız yer tam olarak nedir?

Gönderildi : 22/05/2013 15:03

(@davuteren)
Gönderiler: 1584
Noble Member

http://www.cozumpark.com/forums/thread/365999.aspx

bu konu burada daha önceden de konuşulmuş.. burayı inceleyebilirsiniz.

Gönderildi : 22/05/2013 15:07

(@savasdemirci-2)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler linkleri inceleyeceğim.

Gönderildi : 28/05/2013 13:35

(@savasdemirci-2)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Benim istediğim şu; Haftalık full backup alayım, günlük differential backup alayım.

Soru: Günlük differential backup alırken transaction log unda yedeğini almam gerekiyor mu?

Gönderildi : 28/05/2013 17:39

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Paylaş: