Forum

Document Library Wo...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Document Library Workflow

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
326 Görüntüleme
(@sevketkaplan)
Gönderiler: 87
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Bir document library var içerisine bir belge eklediğimde wokflow da tanımladığım kişilere Ahmet şu dokümanı ekledi

veya  sildiğimde Ahmet şu dökümanı sildi veya değiştirdiğimde Ahmet şu dökümanı değiştirdi diye tanımlı kişilere mail atsın istiyorum bunu nasıl yapablirim

Teşekkürler

Gönderildi : 28/05/2014 13:53

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Merhaba Sharepoint designer üzerinden workflow sekmesi yardımıyla iş akışı oluşturmalısınız.

"Beni Uyar" özelliğini de kitaplıkta kullanabilirsiniz. Doküman üzerindeki değişikliklerde mail atmasını sağlayabilirsiniz.

Mail ayarlarınızı central admin üzerinden yapmayı unutmayın. 

Gönderildi : 28/05/2014 14:27

(@sevketkaplan)
Gönderiler: 87
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Sharepoint designer üzerinden workflow sekmesi yardımıyla iş akışı oluşturmalısınız.

"Beni Uyar" özelliğini de kitaplıkta kullanabilirsiniz. Doküman üzerindeki değişikliklerde mail atmasını sağlayabilirsiniz.

Mail ayarlarınızı central admin üzerinden yapmayı unutmayın. 

Serkan bey hızlı cevap için teşekkürler

aslında sharepoint designer ile bazı workflow lar yaptım  mesela onay iş akışı gibi pek yabancı değilim

Bu iş için beni uyar özelliğinide kullanmak istemiyorum biraz basit oluyor. Workflowları kavrayabilmek adına bu işi workflow ile yapmak istiyorum

Sharepoint designer da  Update item, delete item, create list item özelliğinimi kullanmalıyım?

Gönderildi : 28/05/2014 14:36

(@velibaldan)
Gönderiler: 99
Estimable Member

Aynen...

Ahmet ekledi, Mehmet güncelledi.. vs mailleri updade  ve create olaylarında kontrol edebilirsin.

Fakat bu yöntem  Windows explorer ile  eklenen dosyalar için geçerli değildir.

Gönderildi : 29/05/2014 17:10

Paylaş: