Forum

"Sharepoint 20...

Bildirimler
Hepsini Temizle

"Sharepoint 2010 Enterprise Search" de Keyword'i ilgili dokumanlar icinde Highlight etmek

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
431 Görüntüleme
(@EnverSabit)
Gönderiler: 84
Estimable Member
Konu başlatıcı

Ben Enterprise Searchi guzelce configure ettim ve cok iyi calisiyor, Mudurum kalkti Keyword lari dokumanlari Highlight etsek diyor oda hakkli..

Ben bu linki boldum http://www.kwizcom.com/sharepoint-add-ons/sharepoint-search-string-highlighter/images/

Bu guzelde bundan baska yol varmidir?

Simdeden tessekkur ederim

Saygilarimla

Gönderildi : 07/04/2011 18:49

(@emrebalci)
Gönderiler: 367
Reputable Member

Merhaba,

Bildiğim kadarıyla bu tarz hazır bir durum yok. FAST kullanırsanız bu özellikte gelebilir yada 3rd party bir ürün gerekiyor.

Gönderildi : 08/04/2011 12:39

(@EnverSabit)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Tesekkur ederim Emre Bey, FAST i bir deniyim o zaman. Yanitiniz icin tekrar tessekkurler.

Gönderildi : 08/04/2011 14:14

(@EnverSabit)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bildiğim kadarıyla bu tarz hazır bir durum yok. FAST kullanırsanız bu özellikte gelebilir yada 3rd party bir ürün gerekiyor.

Hocam, 

FAST i yukledim yari yumuk calisiyor, Search Core Results web part da, Properties >Location Properties de Location"e Local Search Results dedigimde sadice sonuc veriyor, eger Local Fast and People dedigimde hic birsey sonuc olarak gelmiyor yani birsey bolamiyor, Ben Sharepoint Foundation ve Sharepoint basic searchi kaldirmam mi Farm service ten stop etmem lazim bir karixik ya.

Onceden tesekkur ederim

Saygilarimla 

Gönderildi : 18/04/2011 20:15

Paylaş: