Forum

SharePoint 2010 ve ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SharePoint 2010 ve Reporting services

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
366 Görüntüleme
(@MEHMETGUNGOR)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

Sharepoint 2010 için , sharepoint integrated mode da çalışacak Reporting server' ı başka bir makinede çalıştırmak istiyorum,

sharepoint central administratordan ayarlamaları yaptıp fakat, varsayılan ayarları yapmak istediğimde

Hata

The configuration parameter SharePointIntegrated is set to True but Share Point Object Model cannot be loaded. The error was: System.IO.FileNotFoundException: Could not load file or assembly 'Microsoft.SharePoint, Version=14.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=71e9bce111e9429c' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.
File name: 'Microsoft.SharePoint, Version=14.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=71e9bce111e9429c'
  ....

hata iletisini alıyorum.ilk aşamada yapmam gereken neler olabilir.Microsoft SharePoint Foundation gerekli mi

veya Sharepoint' i Standalone mu ,Farm şeklindemi kurmam gerekli, ben standalone olarak kurdum

Gönderildi : 26/01/2011 18:20

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Merhabalar Microsoft'un hatanız ile ilgili şuradaki çözümünü inceleyin.Sharepoint 2010 a ait event log ları paylaşırsanız bizler de yardımcı olmaya çalışırız.

Gönderildi : 27/01/2011 01:40

Paylaş: