Forum

Sharepoint Yetkilen...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sharepoint Yetkilendirme

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
440 Görüntüleme
(@CaferAL)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Sharepoint üzerinde bir anket olusturdum. Yaklasık bu anketi 300 kisi cevaplayacak. Kimse kimsenin cevabını göremesin istiyorum ama bu yetkilendirmeyi başaramadım.

Anket Kullanıcıları diye bir grup yarattım ve Anketi cevaplayacak olanları bu gruba dahil ediyorum. Ancak diğerlerinin cevaplarını görebiliyor.

Yetkilendirme aşağıdaki sekilde.

Tesekkürler. 

Gönderildi : 13/01/2010 00:20

(@emrebalci)
Gönderiler: 367
Reputable Member

Anketi oluştururken size anketi dolduranların adları kayıt altına alınsınmı diye sorar. Ona hayır derseniz anket cevaplayanların ismi gözükmez.

Gönderildi : 13/01/2010 00:26

(@CaferAL)
Active Member
Konu başlatıcı

Anketi cevaplayanların isimlerini görmek istiyorum. ama herkes göremesin istiyorum. sadece Adminler görebilsin anket sonuclarını ve isimlerini. 

Şu anda herkes birbirinin cevabını görebiliyor durumda. 

Gönderildi : 13/01/2010 00:47

(@CaferAL)
Active Member
Konu başlatıcı

Sorunu cok acil çözmem gerekiyor. Yardımcı olabilirmisiniz ?

Gönderildi : 13/01/2010 15:34

(@emrebalci)
Gönderiler: 367
Reputable Member

Merhaba,

Gelişmiş ayarlar bölümünden okuma erişimi bölümünü sadece kendi yanıtlarını oku bölümünü seçerseniz. Kimse başkasının cevabını görmez.

İkinci olarak burda cevap veren tüm arkadaşlar ayrıca profesyonel olarak iş hayatında çalışmakta. Bu yüzden sürekli buraları takip edemiyorlar. Ve konusunda uzman arkadaşlar burayı gönüllü olaraktan yardım ettikleri için acil cevap verme gibi bir lüksü olmuyor. Eğer gerçekten acil bir durumda iseniz online destek bölümünden alabilirsiniz.

İyi Çalışmalar

Emre BALCI
Uzman Danışman
Bizpark Business Solutions
www.bizparkyazilim.com

Gönderildi : 13/01/2010 23:20

Paylaş: