sharepoint 3.0 sha...

Bildirimler
Hepsini Temizle

sharepoint 3.0 sharepoint 2007 server arasında portal taşıma işlemi  

RSS
esraatbas
(@esraatbas)
Üye

Merhaba,

Sharepoint 3.0 da bulunan portal sayfamızı sharepoint 2007 kurulu başka bir servera taşıyacağım.Ancak.wss 3.0 olan serverda sql arayüzüne bağlanamıyorum va database backup alamıyorum.Stsadm ile sharepoint backup restore'an dönmeye çalıştım.Restore başarılı dediği halde sayfamız yerine sharepoint'ın defaultta gelen kendi sayfası açıldı.Migrate eden birileri var mı?

Tşk. 

Alıntı
Gönderildi : 13/12/2009 17:46
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba

aşağıda bu konuda bir makale bulunmaktadır

http://geekswithblogs.net/RogueCoder/archive/2007/05/08/112343.aspx

http://msmvps.com/blogs/shane/archive/2006/11/14/consolidating-site-collections-after-upgrading-sharepoint.aspx

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/12/2009 21:08
esraatbas
(@esraatbas)
Üye

Taşıma işlemine henüz başlayamadım.Şuan sharepoint 2007 üzerinde ssp servisini oluşturmaya çalışıyorum.Ama Windows NT user or group 'evolinetr\administrator' not found hatası verip,failed diyor.Daha dsonra ise bu ssp yi kaldıramıyorum.

Önerinz var mı acaba?

Tşk

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/12/2009 14:38
Emre BALCI
(@emrebalci)
Üye

SSP yi direk kaldıramassınız. Önce yeni bir tane daha oluşturun. Sonra onu varsayılan yapıp eski olanı kaldırın. Yalnız SSP oluştururken servisi çalıştıran kullanıcı adını ve domain adını birebir aynısını girin. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/12/2009 01:20
esraatbas
(@esraatbas)
Üye

Teşekkür ederim.Ben sizden yanıt almadan önce WSS 3.0 'ı kurdum ve onun üstünden restore ettim.Ama sanırım ssp hatalı bile olsa bir site yaratıp ona restore etmeye izin veriyor.

İyi çalışmalar

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/12/2009 16:30
Paylaş: