Forum

Eskişehir'de sınav ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Eskişehir'de sınav merkezi

24 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
774 Görüntüleme
(@yasarkiyak)
Gönderiler: 507
Honorable Member

Gel, kim olursan ol gel ! ile başlayım cümleye bari [:)] Eskişehir malesef tanıyanlarında bildiği gibi Bilişim ve Bilişim Eğitimleri konusunda fukara ! Ama diğer herşeyde de 1 numara [:)]

Diğer herşey derken?? [8-)]

Anladın sen onu Erdem hocam ! Fabrikalar ; Business etc yani , yalnış anlaşılmasın  [:)]

Gönderildi : 17/05/2010 11:52

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Gel, kim olursan ol gel ! ile başlayım cümleye bari [:)] Eskişehir malesef tanıyanlarında bildiği gibi Bilişim ve Bilişim Eğitimleri konusunda fukara ! Ama diğer herşeyde de 1 numara [:)]

Ankara da da durum pek farklı değil. Bu konuda son 2-3 yıldır hareketlenme var.

Gönderildi : 17/05/2010 15:14

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Yahu siz hangi hareketlenmeden bahsediyorsunuz? Tamam gelicem hepinizi ziyarete gelicem. Ama biraz zaman talep ediyorum. =)

Gönderildi : 17/05/2010 15:48

(@yasarkiyak)
Honorable Member

Yahu siz hangi hareketlenmeden bahsediyorsunuz? Tamam gelicem hepinizi ziyarete gelicem. Ama biraz zaman talep ediyorum. =)

Ohoo Erdem hocam kaç zaman aradan? Bak gelicem dedim gittim merkezden ayrı bir ev daha tuttum. 2. evim misafirlerime özel. [:)]

Gönderildi : 17/05/2010 19:50

(@yasarkiyak)
Honorable Member

Ankara da da durum pek farklı değil. Bu konuda son 2-3 yıldır hareketlenme var.

Ankara yine iyi toparladı hocam. Almak istediğim birkaç eğitim var ve malesef Eskişehir 'de istediğim seviyede hala yok. Hatta şuan işlerim biraz yoğun ama 1-2 ay sonra yavaşlayacak tahminime göre. Eğer yavaşlarsa hafta sonları Ankara 'ya eğitime gelmeyi düşünüyorum. Gidebileceğim 2 yer var Ankara, Bursa. İkiside aynı sayılır ama Ankara hızlı tren var. 

Hatta eğitim için adım atayım kapınızı çalarım [8-|]

Gönderildi : 17/05/2010 20:01

Sayfa 2 / 2
Paylaş: