Forum

Eskişehir'de sınav ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Eskişehir'de sınav merkezi

24 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
731 Görüntüleme
(@Kerem)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Eskişehir'de yaşıyorum ve sertifikalarımı yeni almaya başlıyorum. Bildiğim kadarıyla MS sınavları prometric'den alınıyor. Prometric'in sayfasına baktığımda sınav merkezi olarak "Eskişehir Yazılım Üssü" gözüküyor fakat "Schedule Appointment" 'a tıkladığımdahata veriyor. Telefonları'da cevap vermiyor. Daha önce reklamı gelen "Uzman Bilişim Akademisi" Eskişehir şubesini aradım; "Sertifika sınavına girebilmek için bizim öğrencimiz olmanız gerekiyor, dışardan gelip sınava giremezsiniz" şeklinde bir cevap aldım. Prometric dışında MS sınavı yapan bir şirket varmıdır? Uzman Bilişim, Prometric üyesi ise nasıl "öğrencimiz olmalısınız" şartı koşmaktadır? Prometric üyesi değil ise MS sınavlarını nasıl yapmaktadır? Eskişehir'de nerde sınava girebilirim?

Sorular biraz ard arda oldu ama [:)]

Saygılar

Gönderildi : 17/04/2009 15:11

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Öğrencisi olma zorunluluğu yok !!!

Eskişehir

2 Eylül Caddesi Kızılay İş Merkezi Kat:3
Telefon: 0222 220 25 76
e-Posta: [email protected]

Gönderildi : 17/04/2009 15:30

(@burakerdin)
Gönderiler: 43
Trusted Member

Lütfen arkadaşları yanlış bilgilendirmeyelim, şu an Eskişehir'de yetkili sınav merkezi bulunmamaktadır. Yazdığınız kurum yetkili sınav merkezi değildir. Uzman bilişim akademisi'nin yetkisi elinden alınmıştır, zaten öğrenci olması zorunluluğu şartı yoktur.

Gönderildi : 09/05/2010 18:37

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba Kerem..

1.Eskişehirdeki Yazılım Üssü için bir hata mesajı alıyor ve ulaşamıyorsan. Candidate Care departmanına başvurabilirsin yada [email protected] a mail at

2. Bilişim Akademileri Netron, Bilge Adam, Uzman Bilişim vs. Öğrenci şartı isteyebilir bu çok normal nedeni ise firma senden birşey kazanmıyor, prometric kazandırmıyor firmalar sadece öğrencileri için Prometric Sınav Merkezi oluyor aksi takdirde cok zor.

3. Prometric Sınav merkezi için ise bazı limitler var örnek her 3 ayda su kadar kişi sınava girmiş olmalı vs.vs. Adam zaten bu kotayı aşmış ise Prometric tarafından bir zorlama bulunmuyor. Diğer yerlerde girebilirsin neden ? cunku kotası eksik prometric den sınav voucher alacagina seni sınava sokar kotasını doldurur ama Bilişim Akademilerinde bu yemez neden cunku herkez sınava giriyor zaten kota kavramı kalmıyor.

4. Sen şimdi gidip beni sınava neden almıyorlar diye şikayet etsende. Prometric kanadında adam eger Firma Schedule açmamışsa ki aldıgın hata o yani iş planı açık değil hangi saatlerde çalıştığını ve hangi saatler sınav makinasının boş olduğunu belirtmemiş. Dediğim gibi şikayet etsende BOŞ. Firma Schedule Açmadıktan sonra Prometric kanadından hiç bişey yapamassın..

Kolay Gelsin.

Gönderildi : 10/05/2010 12:58

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Prometric'in sayfasında Eskişehir'de Test Merkezi olduğuna dair bir bilgi yok. En azından ben Microsoft tarafına baktım. Size en yakın Ankara var sanırım. Saygılar.

Gönderildi : 13/05/2010 11:53

(@yasarkiyak)
Gönderiler: 507
Honorable Member

Merhaba

Bende Eskişehir deyim ve önceden listede Bilişim Eğitim vardı ancak artık görünmüyor. Sanırım en uygunu Ankara olacak.

Gönderildi : 13/05/2010 12:26

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Merhaba

Bende Eskişehir deyim ve önceden listede Bilişim Eğitim vardı ancak artık görünmüyor. Sanırım en uygunu Ankara olacak.

Yaşar hiç ev sahipliği yapmıyorsun.

Gönderildi : 13/05/2010 12:38

(@yasarkiyak)
Honorable Member

İllaki ilan etmek mi lazım hocam.

Politikamız belli, gelen herkese kapımız açık. [{]  Eskişehir de olduğumuz sürece gerek bilişim gerek diğer durumlarda elimizden gelen ne ise seve seve yapmaya hazırız.

İşte bu yüzden buradayız  [Y]

Gönderildi : 13/05/2010 12:58

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

İllaki ilan etmek mi lazım hocam.

Politikamız belli, gelen herkese kapımız açık. [{]  Eskişehir de olduğumuz sürece gerek bilişim gerek diğer durumlarda elimizden gelen ne ise seve seve yapmaya hazırız.

İşte bu yüzden buradayız  [Y]

Ama demiyorsun ki Ben Eskişehir'deyim gelin arkadaşlar. Ben o tarafa gelsem demekki aç ve açıkta kalacağım. =( Pehhh.

Gönderildi : 13/05/2010 14:05

(@yasarkiyak)
Honorable Member

Ama demiyorsun ki Ben Eskişehir'deyim gelin arkadaşlar. =( Pehhh.
[:O] <-- Sanrım bu yeterli

Gönderildi : 13/05/2010 14:37

(@SerdemAKSOY)
Gönderiler: 248
Reputable Member

yaşarcım sen gel izmire ben hallederim 😛

eses e yakında açılcak bilgeadam ama 2 yılı bulur gibi

Gönderildi : 16/05/2010 01:21

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Adam izmir'e gidene kadar ankaraya gider serdem. Es'e BA yakışır. Yaşar bayram eder. Yaşar ben geleyim mi Es'e eğitmen olarak. =)=)

Gönderildi : 16/05/2010 01:31

(@SerdemAKSOY)
Reputable Member

Adam izmir'e gidene kadar ankaraya gider serdem. Es'e BA yakışır. Yaşar bayram eder. Yaşar ben geleyim mi Es'e eğitmen olarak. =)=)

erdem hocam izmirde de ben varım 🙂

Gönderildi : 16/05/2010 02:01

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Biliyorum Serdem'cim seni iyi hocaya (Oytun Hoca) emanet ettik. Yaşar'ın hocaya ihtiyacı var. Ama seni de ziyarete geliriz ayıp ediyosun ne demek yani. Saygılar kardeşim.

Gönderildi : 16/05/2010 02:05

(@SerdemAKSOY)
Reputable Member

herzaman bekleriz ayıp ettin 🙂 ama kurs bitsin izmirden çıkacam esese ordan istanbula bi dolanıp geleceğim inşallah 🙂 özledim balık yemeyi istanbulda 🙂

Gönderildi : 16/05/2010 02:19

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Erdem Merhaba,

Ankara da da ben varım. [;)]

Gönderildi : 16/05/2010 02:34

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Ooo gezecek kapımız çoğaldı.

Serdem muhtemelen benim yanıma gelir herhalde. =) İzmir'de her zaman bir Oytun Hocamız var. Oradan ayrılmadığı sürece. Eskişehir'de Yaşar, Ankarada Haydar Hocamızı ve değerli kardeşlerimden biri olan Umut Yaşar'ı ziyaret ederiz. İstanbul'da kapı çok zaten. =) İzin olsun yeter ki =)

Saygılar.

Gönderildi : 16/05/2010 13:38

(@yasarkiyak)
Honorable Member

Gel, kim olursan ol gel ! ile başlayım cümleye bari [:)] Eskişehir malesef tanıyanlarında bildiği gibi Bilişim ve Bilişim Eğitimleri konusunda fukara ! Ama diğer herşeyde de 1 numara [:)]

Gönderildi : 17/05/2010 11:04

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Gel, kim olursan ol gel ! ile başlayım cümleye bari [:)] Eskişehir malesef tanıyanlarında bildiği gibi Bilişim ve Bilişim Eğitimleri konusunda fukara ! Ama diğer herşeyde de 1 numara [:)]

Diğer herşey derken?? [8-)]

Gönderildi : 17/05/2010 11:25

Sayfa 1 / 2
Paylaş: