Forum

Exam 70-620 (Şuba...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exam 70-620 (Şubat,mart 2009 Güncel Soruları)

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
379 Görüntüleme
(@yurdalozalp)
Gönderiler: 106
Estimable Member
Konu başlatıcı

Exam 70-620 girmeyi düşünüyorum. 70-620 Şubat,mart 2009 Güncel Soruları elinizde varmı yada bulabileceğim bi adres FORUMDA arama yaptım fakat güncel değiller galiba.Birde sınav değişmiş similasyon diye bişey gelmiş bunun hakkında da bilgi verebilirseniz çok sevinirim..

HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER 

Gönderildi : 09/03/2009 02:49

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Öncelikle forum kurallarını dikakte almanızı öneririm.

Forum kuralları için burayı okumanızı öneririm.

Sorunuzun cevabına gelince buraya bakabilrsiniz.

Keyifli çalışmalar

Gönderildi : 09/03/2009 03:06

(@yurdalozalp)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Uğur bey çok teşekkürler hızlı cevabınız için lakin ben yanlış sordum galiba soruyu son güncel sorular derken testing demek istemiştim gönderdiğiniz link dekilerden açıkcası bendeki ingilizceyle bişey anlamadım kesin bi link vermeniz  münkünmü sınava çalışacağım testing tarzı

yardımlarınız için teşekkürler

Forum kurallarını tekrar okudum ama hangi konuda yanlış yaptığımı anlayamadım hatamı açık sölerseniz daha dikkatli olurum  

Gönderildi : 09/03/2009 16:09

(@ugurdemir)
Illustrious Member

Merhaba,

Forum kuralları için konu başlığınızda yanlışlık var gibi hatırlıyorum ya da dün ben çok yorgundum o nednel yanlış gördüm [:)]

Sorunuzun cevabı için buraya bakabilirsiniz.Buradakileri çalıştırmak için "How to Open VCE Files" kısmındaki programı indirip çalışabilrsiniz.Ayrıca sınav hakkındaki yorumları buradan ulaşabilrsiniz.Yalnız ingilizce birşey anlamıyorum demişsiniz ama sınavlarda ingilizce zaten.

Keyifli çalışmalar

Gönderildi : 09/03/2009 19:39

(@yurdalozalp)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Tekrar  teşekkürler uğraştırdık sizi saolun akşam bakacam yazdıklarınıza ingilizce anlamıyorum derken verdiğiniz linkte bulamadım demek istemiştim tekrar saolun

iyi çalışmalar.

Gönderildi : 09/03/2009 19:47

(@ugurdemir)
Illustrious Member

Estağfurullah.Siz çalışın sınav sonucunda da bu post üzerinden bize geri bildirim yaparsınız.

Başarılar.

Gönderildi : 09/03/2009 19:53

Paylaş: