Forum

vista sınavı satın ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

vista sınavı satın alma

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
341 Görüntüleme
(@ufuk_demir)
Gönderiler: 98
Estimable Member
Konu başlatıcı

vista sınavını satın almak istiyorum ama aşağıdaki hatayı alıyorum

If we know your MCP ID we will populate it on the following page.If it is incorrect, please update it.IF you do not have an MCP ID please leave it blank..

kredi kartı bilgilerimi giriyorum ödeme bilgilerinde "Error: The credit card has been declined." yazıyor ve

"If we know your MCP ID will populate it on the following page.If it is incorrect, please update it.IF you do not have an MCP ID please leave it blank.. "

bu hatayı veriyo

daha sınava hiç girmedim eksik bişeylermi yapıyorum yada kredi kartiylamı ilgili yardımcı olursanız sevinirim

mcı ıd boş geçmeden olmuyormu  

Gönderildi : 21/10/2008 21:55

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

If we know your MCP ID we will populate it on the following page.If it is incorrect, please update it.IF you do not have an MCP ID please leave it blank..

Eğer senin MCP ID ni biliyorsak (yani daha önceden orada belli bir isimle kayıtlıysan) bir sonraki sayfada biz MCP ID ni sayfaya iliştireceğiz. Eğer yanlış ise lütfen MCP ID nizi güncelleştirin (yani onlar yerleştirirse bir sonraki sayfada ve yanlış çıkarsa sen doğrusunu yazarsın) Eğer MCP ID ye sahip değilseniz lütfen alanı boş bırakın. 

"Error: The credit card has been declined."

Hata: Kredi kartı reddedildi.

Şimdi şöyle bir durum var arkadaşım; bu adamlar senin girdiğin verileri alır ve kredi kartının verilerinin bulunduğu bankana ait olan bu tür işlemler için paylaştırılmış olan bir veritabanı ile birebir alanları kıyaslar. Eğer alanlar birebir değil ise bilgiler geçersiz sayılır.

Senin yapman gereken olay; internet bankacılığını kullanarak girişini yap ve orada görünen bilgilerini harfi harfine noktası virgülüne buraya gir.

Gönderildi : 22/10/2008 00:59

(@ufuk_demir)
Estimable Member
Konu başlatıcı

*Name (as it appears on the credit card): burda kredi kartında gözüken ismimi yazıyoruz, kart benim üzerime değil bakalım yarın denicem internet bankıcılığına girip dediğin gibi bilgilere bakıcam, peki biz herhangi biyerde kayıt yaptırsak örneğin kurslarda ne kadar fiyatlar

internetten yaparsak 70 milyon, kurslar ne kadar alıyor (bilgeadam netron vs)

Gönderildi : 22/10/2008 01:55

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Kurslarda da 35 GBP olmak durumunda eğer daha fazla ücret talep ederlerse Prometric'e durumu iletip normalden fazla ücret aldıklarını söylerseniz onlar sınav merkezi ile ilgili gerekenleri yapacaklardır.

Gönderildi : 22/10/2008 11:34

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Kredi kartından değilde elle yatırılırsa + kdv de alınmakta

Gönderildi : 22/10/2008 13:44

(@ufuk_demir)
Estimable Member
Konu başlatıcı

sağolun

Gönderildi : 22/10/2008 15:14