Forum

Network ve Sistem &...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Network ve Sistem üzerine kariyer planı

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
371 Görüntüleme
(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Bilgisayar programcılığı mezunuyum, uzun süredir bilgisayar işindeyim. Kariyerimde bir değişiklik yapmak istyorum bu nedenle başlangıç noktası ne olmalı CCNA için araştırma yapmaya başladım ancak doğru noktadan mı başlıyorum. Sizlerin Önerileri nasıl olurdu.

şimdiden ilginen herkese teşekürler.

Gönderildi : 08/09/2008 20:58

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Yazılımla ilgili işler bana göre değil ve sistem veya network tarafında iyiyim diyorsanız tabi ki sevdiğiniz ve başarılı olacağınıza inandığınız bir bölüme yönlenmeniz daha iyi olacaktır. Ne yapmak istiyorsunuz? Buna karar vermeniz lazım. Sistemci mi? Yoksa networkte cihazlarla uğraşmak mı?(voip ip phone vs.)

Alınan hiç bir eğitim sonuç olarak boşa gitmez.

Gönderildi : 09/09/2008 11:49

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Uzun süredir bilgisayar işindeyim demişsiniz. Bana sorarsanız uğraştığınız işte profesyonelleşme yolunu izlemelisiniz.

Gönderildi : 09/09/2008 12:24

(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

Yaptığım iş hem kariyer açısından hemde maddi açıdan 10 yıl daha yapsam bile birşey kazandırmaycak sıradan bir işten öteye geçmiyor şuan. bu nedenle hem maddi olarak hemde kişisel gelişim ve kariyer için yaptığım iş PC tamiri xp kurumu malzeme sevki idaresi gibi basitçe

Gönderildi : 10/09/2008 19:21

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

İlk postunuzda programcılık mezınu olduğunuzu ve uzun süredir
çalıştığınızı dile getirmişsiniz, bende ona istinaden yazmıştım.Ama siz
zaten sistem tarafına yönelmişsiniz ve bu yolda ilerlemeyi
düşünüyorsunuz. Rahmi Hocamın dediği gibi kararınızı net verip o yolda ilerlemelisiniz.

Gönderildi : 10/09/2008 19:25

(@mustafagokhankurt)
Gönderiler: 294
Reputable Member

Kardeş hayatının sonuna kadar pc toplayıp servis verecek değilsin.... Bence MCSE yi al CCNA yi al.... sonra herşey kendiliğinden gelir zatennn...

Gönderildi : 20/09/2008 09:27

Paylaş: