Forum

Prometric Sınav ipt...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Prometric Sınav iptali

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
455 Görüntüleme
(@MAHMUTUZON)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba üstadlar,

Prometric sınav merkezinden 1adet sınav satın aldım. Fakat ben sınav Merkeziyle uğraşmadan sınavımı iptal etmek istiyorum. Prometric e giriş yapıp iptal edersem parami nasıl iade alacağım.  Prometric hesabıma artı para olarak mı gecer? Daha sonradan baska zaman sınav alacağım zaman mı düşer ?

Konu hakkında acil yardımlarınızı bekliyorum.  

Gönderildi : 09/03/2013 02:33

(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

Merhaba,

"Sınav rezervasyonları sınav tarihinden 24 saat öncesine kadar iptal edilebilir veya başka tarihe kaydırılabilir."
Sınavı iptal ederseniz, ödeme için kullandığınız kredi kartınıza paranız iade edilir.

İptal etmek yerine daha farklı bir tarihte sınavınızı güncelleyebilirsiniz.Fakat sınavın tarih/saatini, giremeyeceğinizi düşündüğünüzde 3 defa erteleme hakkınız olduğunu biliyorum.

Kolay Gelsin.

Gönderildi : 10/03/2013 15:54

(@MAHMUTUZON)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim ilginiz icin ama sorun tam da orada başlıyor. Ben ücretimi sınav merkezine peşin olarak ödedim. Şimdi ben iptal etsem ve sınav merkezine gitmeden param Prometric hesabımda bakiye olarak gözükür mü ? Baska bir sınav alırken kullanabilir miyim?

Gönderildi : 10/03/2013 18:15

(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

Normal şartlarda sınav merkezlerinden satın alınan sınavlar iptal edilemiyor.Benim açıkladığım durum prometric.com'da satın alınan sınavlar için geçerli.
Sınav merkezi ile görüşüp farklı bir tarihe erteleyebilirsiniz.
Eğer ertelemezseniz maalesef paranıza yazık olacak.Sınav merkeziyle görüşüp bu duruma daha net bir çözüm bulabilirsiniz.

Bol şans.

Gönderildi : 10/03/2013 18:23

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

Ek olarak prometricten iptal ettiğiniz sınav için bir kesinti yapılıyor 100 $ lık sınavda 25 dolar kesinti çıkmıştı.

Gönderildi : 11/04/2013 17:15

Paylaş: