Forum

70-649 Status "...

Bildirimler
Hepsini Temizle

70-649 Status "No Show"

8 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
440 Görüntüleme
(@AdilERBIL)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

geçtiğimiz günlerde 70-649 sınavını aldım fakat sınav sonunda test sistemi sınav sonucunu göstermeden başa döndü ve aynı sınavı bir daha  aldırmadı.şimdi de prometric'de exam status no show olarak görünüyor.

sizce ne yapmalıyım?

Gönderildi : 02/08/2008 11:15

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Sınava girdiğiniz sınav merkezi'nin admini ile görüşüp durumu iletiniz. Sistem loglarını inceleyip size dönüş yapacaklardır. Tekrardan size bir sınav hakkı verirler büyük ihtimalle. Ayrıca prometric'e durumu anlatan bir e-mail atınız.

Gönderildi : 02/08/2008 14:28

(@AdilERBIL)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Çalıştığım yer sınav merkezi.Prometric'e de durumu anlatan bir mail atmıştım.Daha önce de MS'a atmıştım.Prometric'i ara dediler.Prometric'i hem aradım hem de mail attım ama tık yok :S

Ne yapıcam bilmiyorum.

Gönderildi : 02/08/2008 14:37

(@rahmidilli)
Famed Member

Hem aradım hem mail attım ama cevap mı yok? Yoksa yapacağımız birşey yok mu dediler? İlgili olan kişilerle yazışmışsınız zaten size yapacaklarınız söylemek zorundalar. sınava girdikten sonra sınavın tekrar başladığını belirtmeniz gerekirdi.

Gönderildi : 02/08/2008 14:45

(@AdilERBIL)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Hayır,yapacağımız birşey yok demediler.Sadece cevap yok.Sınava girdikten sonra demeyelim de sınav sonunda oldu bunlar."End Review" dedim sonrası yok :S .Çalıştığım şirket TalismaChat'i kullanarak sorunu anlat dedi."ehelp.prometric.com" a girip anlattım.Bir numara verdiler burayı arayın dediler.Aradım durumu anlattım.Çözücez dediler.Ortada birşey yok.Mail attım ortada birşey yok.MS Türkiye'yi mi arasam ne yapsam?

Gönderildi : 02/08/2008 14:55

(@rahmidilli)
Famed Member

Telefonda karşı taraf durumu tam anlamamış olabilir. MS'i aramanız birşeyi çözmez. Çünkü sınav sonucunun prometricten gelmesini isterler. Sınav merkezi ve prometric ile durumu çözmek gerekiyor. Telefonla arayınca daha net netice almanız gerekirdi. Sizin görüştüğünüz kişi konuya tam hakim olmayabilir. Tekrar telefonla arayıp konuyu anlatmanızda fayda var.

Gönderildi : 02/08/2008 14:59

(@AdilERBIL)
Eminent Member
Konu başlatıcı

tekrar deneyeceğim

teşekkürler

Gönderildi : 02/08/2008 15:01

(@rahmidilli)
Famed Member

Neticeyi buradan paylaşırız. Ömer hocamızında sınavında buna benzer bir aksilik olmuştu. Sizin gibi çok uğraşmıştı telefonla neticelendirmişti. Tekrardan aynı sınava ücretsiz girmişti.

Gönderildi : 02/08/2008 15:04

Paylaş: