Forum

Vista Sınavı / 70-6...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Vista Sınavı / 70-620 - GÜNCEL

78 Yazılar
31 Üyeler
0 Likes
2,608 Görüntüleme
(@xillegitimatex)
Gönderiler: 17
Eminent Member

soru bankası hala oturmadı mı? yakın zamanda giren arkadaşlar varmı? varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim...

Pazar(4 Ekim) günü bir öğrencim sınava girecek.Eğer başarılı olursa çalıştığı versiyon ve simülasyonlar ile alakalı bilgi verebilirim.

işte o zaman çok büyük dualar alırsınız inanın 🙂

şiddetle beklicem =) ilginiz için çok saolun...

Gönderildi : 29/09/2009 18:18

(@BurakUnal)
Gönderiler: 67
Estimable Member

Bu hafta vista sınavına girmeyi düşünüyorum. Şuan Second shot hakkı veriyorlar mı? Veya Second shot için hocalardan bilet gibi bişey mi almamız gerekiyor.

Gönderildi : 30/09/2009 12:15

(@Anonim)
Gönderiler: 0

soru bankası hala oturmadı mı? yakın zamanda giren arkadaşlar varmı? varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim...

Pazar(4 Ekim) günü bir öğrencim sınava girecek.Eğer başarılı olursa çalıştığı versiyon ve simülasyonlar ile alakalı bilgi verebilirim.

Bende şimdiden dualarını bekliyorum...:)

Gönderildi : 30/09/2009 13:37

(@xillegitimatex)
Eminent Member

dualarım sizinle hocam :))

ayrıca burak kardeşim şayet giricek olursan, burada sınav hakkında bilgilerini paylaşırsan sevinirim...

Gönderildi : 01/10/2009 14:21

(@Anonim)

dualarım sizinle hocam :))

ayrıca burak kardeşim şayet giricek olursan, burada sınav hakkında bilgilerini paylaşırsan sevinirim...

hocam ögrenciniz girdi mi sınava? kaynakları göremedimde... hayır ben hala dua ediyorumda 🙂

Gönderildi : 05/10/2009 16:13

(@xillegitimatex)
Eminent Member

Hocam daha fazla dua kazanmak içinmi gelmedi hala bu bilgiler 🙂

Gönderildi : 07/10/2009 19:28

(@AdemKIRBIC)
Gönderiler: 154
Estimable Member

ewt bende bekliyorum hocam sabırsızlıkla 🙂

Gönderildi : 08/10/2009 14:20

(@Anonim)

Evet Arkadaşlar beklenen gün geldi...:)

Öğrencim 825 Puan ile sınavı geçti.Soruları ve simülasyonları portaldan paylaşmak çok doğru olmaz.Soru havuzu ve simülasyonları isteyenler bana mail atsın.Ancak unutmayın kesin geçersiniz demiyorum.Benim verdiğim havuzlara çalışıp ek olarak diğer havuzlarada göz atn ki işinizi şansa bırakmayın.

Hepinize Başarılar.

Gönderildi : 13/10/2009 15:27

(@BurakUnal)
Estimable Member

Merhaba Hocam

Pzt sınava giricem. Size mail attım. Soru ları ve similasyonu yollayabilirmisiniz.

Gönderildi : 15/10/2009 19:40

(@Anonim)

Merhaba Hocam

Pzt sınava giricem. Size mail attım. Soru ları ve similasyonu yollayabilirmisiniz.

Başarılar gönderdim.

Gönderildi : 16/10/2009 03:39

(@BurakUnal)
Estimable Member

Teşekkürler hocam

Gönderildi : 16/10/2009 11:54

(@BurakUnal)
Estimable Member

Sınava girecek olan arkadaşlar.

Bugün için sınava girdim. Fakat çok ilginç sorular vardı. Sınavdan 664 ile kaldım. Toplam 3 tane deneme sınavını çözmüştüm fakat bu sorulardan hiç yoktu. Similasyon sorularında çok fazla senaryo istiyordu. Şuanki sınavlarda ikinci sınav hakkı var mı? 

Gönderildi : 19/10/2009 16:31

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Bugün için sınava girdim. Fakat çok ilginç sorular vardı. Sınavdan 664 ile kaldım. Toplam 3 tane deneme sınavını çözmüştüm fakat bu sorulardan hiç yoktu. Similasyon sorularında çok fazla senaryo istiyordu. Şuanki sınavlarda ikinci sınav hakkı var mı? 

Merhabalar,

http://www.prometric.com/microsoft/2ndchance_noid.htm

Şu an yok görebildiğim kadarıyla.

Gönderildi : 19/10/2009 16:55

(@Anonim)

Gönderdiğim mailde de belirttiğim gibi ben sizlere sınav sorularını vermiyorum.Olsa vereyim..:) Sadece öğrencimin geçmiş olduğu soru havuzunu yardımcı olması amacıyla verdim.Ve belirttim "diğer soru havuzlarına bakın çünkü 1 saat sonrasında aynı soruların çıkacağının garantisini kimse veremez!"

Gönderildi : 21/10/2009 17:27

(@BurakUnal)
Estimable Member

Merhaba Serhad hocam.

Hocam sakın beni yanlış anlamayın. benim burda durumu belirtmemin sebebi hemen sınava girecek olan arkadaşları uyarmam içindi. Sizle bir ilgisi yok. Size tekrardan teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı. Cuma günü tekrardan sınava giricem. Çıkan soru havuzunu burda tekrar yazarım.

Gönderildi : 21/10/2009 18:22

(@Anonim)

Merhaba Serhad hocam.

Hocam sakın beni yanlış anlamayın. benim burda durumu belirtmemin sebebi hemen sınava girecek olan arkadaşları uyarmam içindi. Sizle bir ilgisi yok. Size tekrardan teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı. Cuma günü tekrardan sınava giricem. Çıkan soru havuzunu burda tekrar yazarım.

Yok aklıma öyle bir şey geldiğinden değil.Sadece diğer arkadaşları tekrar uyarmak istedim.

Umarım bu sefer geçersin....;) 

Gönderildi : 21/10/2009 19:43

(@ErenGenc)
Gönderiler: 23
Eminent Member

Second Shot olayı şu an gecerlı mıdır acaba ? Bilginiz var mı arkadaşlar? Bir dahaki ay girmeyi planlıyorum da.

Gönderildi : 12/11/2009 00:27

(@Anonim)

Second Shot olayı şu an gecerlı mıdır acaba ? Bilginiz var mı arkadaşlar? Bir dahaki ay girmeyi planlıyorum da.

SecondShot yok.Sadece %10-15 indirim var.

Gönderildi : 17/11/2009 15:31

(@Anonim)

SecondShot yok.Sadece %10-15 indirim var.

Gönderildi : 17/11/2009 15:31

Sayfa 4 / 5
Paylaş: