Forum

Microsoft ve Cisco ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft ve Cisco eğitimleri hakkında

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
510 Görüntüleme
(@kazimates)
Gönderiler: 667
Noble Member
Konu başlatıcı

merhebalar,

şirketimin desteği ile önümüzdeki günlerde kısmet olursa ve kabul edilirse microsoft ve cisco eğitimleri almam için destek gelecek fakat bunun hemen öncesinde benden bir ön çalışma ve program istendi. Microsoft serverler ve network yönetimi konusunda sıfırdan bir eğitim tam olarak neleri kapsamalı hangi eğitimleri almalıyım ve bunların kodları nelerdir bunları acilen öğrenmem ve kendilerine sunmamgerekecek bu konuda yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Bu arada aynı konular cisco eğitimi içinde geçerli olacaktır. Şayet bu konuda bana takip etmem ve almam gereken eğitimlerin detayını yazabilirseniz çok memnun kalırım.

Gönderildi : 23/02/2008 02:29

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

Arkadaşım detayları bizden değil egitim kurumlarından istemem dogru olur.

Bizim sana önerimiz Sistem tarafı için BildeAdam olabilir  Network tarafı için ise BTEğitim olur.... Telefon açıp detaylarıda onlardan alırsın ...

İyi geceler....

Gönderildi : 23/02/2008 02:44

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar Sn. kazimates,

Aşağıdaki linkler yardımcı olacaktır

http://www.bilgeadam.com/bireysel/MCSE/MCSEEgitimProgram.aspx

http://www.bilgeadam.com/Bireysel/BireyselEgitimler/SN/

Gönderildi : 23/02/2008 02:47

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Bence bu eğitim merkezlerinde tanıdığın hocalar falan varsa direk onlarla görüş Satış la hiç görüşme.

Önce Sistem eğitimöi al daha sonra da Cisco ya yönel derim

Gönderildi : 27/02/2008 15:06

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

Ozy Baba arkadaşımıza katılıyorum. öncelikle hoca ile görüş mümkünse derslerine misafir olarak gir gör incele değerlendir.

ilk önce güzel bir ana yemek yenilir (ana yemek = MCSE) ardından da canınız tatlı çeker şöyle üstü cevizli bir sütlaç veya kaymaklı bir kadayıf (tatlı = Cisco)... benim tavsiyem bu yönde olur...

başarılar

NOT: yemek yemesini seven adam olduğum için sertifikalara eğitimlere yemek gözüyle değerlendirmeler yapıyorum :)))

Gönderildi : 28/07/2008 17:14

Paylaş: