Forum

sertifikam gelmedi

Bildirimler
Hepsini Temizle

sertifikam gelmedi

39 Yazılar
18 Üyeler
0 Likes
1,137 Görüntüleme
(@BAHADIRSAVACI)
Gönderiler: 149
Estimable Member

değerli arkadaşlar rica etsem benim yukarda sorduğum sorumuda yanıtlarmısınız.

teşekkürler

Herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Liste içerisinden istediğiniz sertifikayı seçip onaylamanız gerekiyor.İletişim adresinize dikkat edin.Yanlışlık olmaması açısından.

Gönderildi : 27/12/2008 15:09

(@bluescreen)
Gönderiler: 104
Estimable Member

bahadır bey cevabınız için teşekkür ederim

iyi çalışmalar

Gönderildi : 27/12/2008 15:58

(@AdemKIRBIC)
Gönderiler: 154
Estimable Member

evet arkadaslar tam 1 ayın sonunda ocak ayında elime ulaştı sertifika.orada yazan " not applicable " yazısını dikkate almayın derim.Herkese başarılar..

Gönderildi : 26/01/2009 22:27

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Sertifikalar geçde olsa elinize ulaşacaktır.

Ek bilgi olarak,

AWB = Yani Air Way Bill = Hava Konşimento anlamına gelen uluslararası bir ticaret terimi.

Fedexin bu kargolara AWB uyglayamayacağını söylüyor oradaki " Not applicable " terimi.

Gönderildi : 28/01/2009 12:33

(@fatihucar)
Gönderiler: 30
Eminent Member

Defalarca ıstedım hepsinde Not Applicable yazdi.Onumuzdeki ay bir sene olacak sinava gireli sertifikanin gecerliligi dolacak ama bana sertifika gelmeyecek:D

Gönderildi : 11/04/2009 23:44

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Sınav merkezinize bildirin, mail atsınlar.

Gönderildi : 11/04/2009 23:47

(@fatihucar)
Eminent Member

Sınav merkezinize bildirin, mail atsınlar.

Sinav merkezi o bakimdan su an karalekeli.Soyledim bir bakabilirmisiniz diye sizin yerinize isteyelim dediler ama istemediler.Sonra bunlarla ilgilenmek bizim isimiz degil dediler.Cogu insanlarlada bole puruzlukler cikmis.Ozel kurs veren hocalar bu sinav merkzini artik onermiyorlar.

Gönderildi : 12/04/2009 01:15

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Bazi sinav merkezlerinin ingilizce bilgisi yeterli olmadigindan sorunlu dosyalari bu sekilde baslarindan saviyorlar.

ITSTACK ve BilgeAdam i bu nedenle öneririm.

Gönderildi : 12/04/2009 01:39

(@fatihucar)
Eminent Member

Sinav merkezi Azerbaycanda.Azerbaycande ogrenim gordugumden ms egitimimi burada tamamlamak istedim

Gönderildi : 12/04/2009 01:47

(@OkanBozdemir)
Gönderiler: 15
Active Member

[email protected] adresine mail atın

Gönderildi : 06/05/2009 19:06

(@Gursad)
Gönderiler: 105
Estimable Member

Defalarca ıstedım hepsinde Not Applicable yazdi.Onumuzdeki ay bir sene olacak sinava gireli sertifikanin gecerliligi dolacak ama bana sertifika gelmeyecek:D

Merhabalar.

Fatih bey ozeleden ve ya bura sinav merkezini yazarmsin.Ben yaridimci olamya calisiyim kardes.Azerbeycanda hangi sinav merkezinde sinav yaptin?

Gönderildi : 07/05/2009 16:59

(@fatihucar)
Eminent Member

Simdiden yardiminiz icin tesekkurler.Sinav merkezi ELTON du.Gittim oraya yonetici olan bayan sadece mcp id ile sayfama girip sadece kontrol edip sertifikayi tekrar istedi.(onu bende yapabiliyorum cok sukur:D)Tam bir yil oldu sinava gireli mayis 7.Eger yardimci olabilirseniz cok minnettar olurum.Tesekkurler

Gönderildi : 08/05/2009 01:08

(@fatihucar)
Eminent Member

[email protected] adresine mail atın

Defalarca gonderdigimden emin olabilirsiniz.Ama yine gelmedi.Neden anlamiyorum

Gönderildi : 08/05/2009 01:12

(@Gursad)
Estimable Member

Simdiden yardiminiz icin tesekkurler.Sinav merkezi ELTON du.Gittim oraya yonetici olan bayan sadece mcp id ile sayfama girip sadece kontrol edip sertifikayi tekrar istedi.(onu bende yapabiliyorum cok sukur:D)Tam bir yil oldu sinava gireli mayis 7.Eger yardimci olabilirseniz cok minnettar olurum.Tesekkurler

Selam

Fatih kardes bu isi ben arsdirdim.Bu sorun Microsoftla ilgili  sorun deyil.Kargo ile ilgili.Benim sertifikatim bu gun geldi 4 aya yakin zaman  gecdi. Ben adres deyiskliyi yapmsidim ve yeniden istemshidm.Bir cok arkadasda bu sorun cikdi.1 hafta once arkadaslarin sertifikati geldi amma gelmese ondan iyi.Cunki Sertifiklar yirtik -yirtik olmsudur.Tum arkadslar ayni seyi soyluyor.Karko dasiyicilari adrese zamaninda ve ya duzgun bir sekilde hic bir seyi gondermiyorular. 3 ay once E-Bay dan 150$ flash istedim onlarda gelmedi.Kesin bilmiyorum Turkeyde boyle sorunlar varmi.Amma burda su an kendi bsahimdan kecneleri ve arkadslarin olmus problemleriden anliyorum ki bizde kargo ile bagli ciddi sorun var.Ben diyorum ki sen bir adres deyiskliy yapip yeinden densen.Birde EDUCAT -da sinav verirsen daha iyi .Bakude en guvendyim yer orasi.

Gönderildi : 05/06/2009 14:29

(@Gursad)
Estimable Member

ozur dilerim post iki defa cikti .

Gönderildi : 05/06/2009 14:29

(@MevlutDinc)
Gönderiler: 29
Eminent Member

Merhabalar ;

Bende 70-291 sınavını kazandım fakat diğer geçtiğim sınavlardaki gibi microsofttan mail adresime herhangi bir mail gelmedi sertifika mı onaylamak ve adresime göndermek için. 70-291 sınavını geçtikten sonra mail gelmemesi normal mi acaba ?

Gönderildi : 05/06/2009 15:56

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Mail 2 - 3 gün içerisinde gelmektedir.Siz ne zaman girdiniz sınava?

Gönderildi : 05/06/2009 16:39

(@MevlutDinc)
Gönderiler: 29
Eminent Member

26-05-2009 tarihinde girdim Ugur Bey ama microsofttan mail gelmedi sınavıda geçtiğim halde

Gönderildi : 05/06/2009 19:13

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Sınava girdiğiniz sınav merkezi ile görüşün olmadı microsofta mail atn.

Keyifli çalışmalar

Gönderildi : 05/06/2009 19:55

Sayfa 2 / 3
Paylaş: