Forum

Prometricten vouche...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Prometricten voucher ile sınav alamıyorum

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
369 Görüntüleme
(@xserhatx7ozer)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba

25.06.2009 saat: 16:53 prometricten dreamsparktan aldığım voucher ile sınav almak istiyorum ama kodu girdikten sonra sayfa uzun süre bekliyor ve sonra üzgünüz hizmet veremiyoruz webmaster ile bağlantıya geçin gibi bir uyarı cıkıyor.

- Dreamspark voucherları haziran sonuna kadar kullanılıyor biliyorum doğrumu?

- Birde sınav merkezini aradığımda bana bugun yarın ve hafta sonu dolu olduklarını söylüyorlar.Ama prometricte cuma ve cumartesi günü full acık gözüküyor.Ben şimdi satın alsam beni sınava sokmama gibi bir şansları varmı ?

- birgünde üst üste 2 sınava girebilirmiyim?

Teşekkürler, Kolay gelsin.

Gönderildi : 25/06/2009 19:54

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

evet o kodlarlar ilgili sıkıntılar yaşanıyor. bizim de birçok öğrencimiz alamadı ve hala alamıyorlar sınavlarını.

sanırım 30 haziran son gün...

sizi sınava almayabilirler. makinada bir sorun var derler ve uğraşmak istemeyebilirler. ancak normal şartlarda almaları gerekiyor. prometicte boş görülüyorsa boştur.

evet aynı gün iki sınava girebilirsiniz.

kolay gelsin

Gönderildi : 25/06/2009 20:14

(@S.AhmetTasova)
Gönderiler: 341
Reputable Member

30 haziran son evet ayrıca o kuponlar her sınava olmuyor.Mesela 620 ye girebiliyosun ama 647 ye malesef 🙁

Gönderildi : 26/06/2009 15:09

(@xserhatx7ozer)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

evet biliyorum sadece TS  sınavları için gecerli 640 643 648 bunlar oluyor

elimde fazla voucher key var ben giremiyorum ne yazıkki antalyada pazartesine kadar heryer dolu :..(  isteyen arkadaş varsa [email protected] mail atsın göndereyim.

benim işime yaramıyor bari birisine yarasın.

Gönderildi : 26/06/2009 15:50

Paylaş: