Forum

Forefront Security ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Forefront Security Server 1.0-Forefront Server Security 10.1 arasındakı fark nedır

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
436 Görüntüleme
(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

Forefront Security Server 1.0
Forefront Server Security 10.1   mrb ben sımdı bu urunlerden almayı dusunuyorum   bılgısayar fırmasına   forefront client security  istedim 30 kullanıcı ---toplam 390  dolar edıyor benım ıstedıgım urun sunu yapa bılıyormu   server tarafına managetment  kurcam  sonra server tarafındanclınet dagılımlarını yapacam   bu ıstedıgım urun bunuyapa bılcekmı acaba     ben acaba yannıs urunmu ıstedım bır turlu ısın ısınden cıkamadım. yanı benım alcam bu rpg  tred mıkro gıbı olmalı yanı server tarafından clınetları otomatık kurcam kaldırcam update yapcam zamanlamsını yapıp otomatık tarıcak   bunları tred yapıyorum benım ıstedıgım urun yaparmı bunu

Gönderildi : 28/03/2008 11:14

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

Forefront Security Server 1.0
Forefront Server Security 10.1   mrb ben sımdı bu urunlerden almayı dusunuyorum   bılgısayar fırmasına   forefront client security  istedim 30 kullanıcı ---toplam 390  dolar edıyor benım ıstedıgım urun sunu yapa bılıyormu   server tarafına managetment  kurcam  sonra server tarafındanclınet dagılımlarını yapacam   bu ıstedıgım urun bunuyapa bılcekmı acaba     ben acaba yannıs urunmu ıstedım bır turlu ısın ısınden cıkamadım. yanı benım alcam bu rpg  tred mıkro gıbı olmalı yanı server tarafından clınetları otomatık kurcam kaldırcam update yapcam zamanlamsını yapıp otomatık tarıcak   bunları tred yapıyorum benım ıstedıgım urun yaparmı bunu

Tabiki yapılıyor 🙂 GPO den PC ler açılırken yüklettireceksin daha sonra konsoldan kontrol edeceksin..
Makinalarda Windows installer 3.1 ve KB914882 güncellemesinin yüklü olması gerekiyor olması gerekiyor Forefrontu kurmak için..

Tavsiye etmiyor gibiyim açıkcası her virüsü bulamıyor bunun bulduklarınıda diğer antivirüsler bulamıyor yani bu konuda çekimserim [:)]

Biraz bilgi vereyim program hakkında ; Defender'ın aynısı sadece ismi değişik [:D] Clientlar ayarlarını değiştiremesin diye ayarlanır sadece client tarafında saatin yanında simgesi duruyor virüs bulunca Smart Clean Falan yapayımmıdiye soruyor.
Bu arada önemli bir konu da var Updateleri Wsus tan çekiyor..

Gönderildi : 28/03/2008 11:45

(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

arkadaslar bu  urunu almaya degermi yoksa tred mıkromu sızce nedır cevabınız sonucta mıcrosoftun urunu ben de soyle dusundum  wın xp wınsa 2003 2008 hem kendı yazılımı bu vuruste kendı yazılımı uyumlu olcaksa daha ıyı uyumlu olur  sızce yanı busuna benzede   merdes alıyosun  gıdıyosun  cıtroenın parcasını takıyosun ama calısıyo  ama uyum yok .

Gönderildi : 28/03/2008 12:02

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

arkadaslar bu  urunu almaya degermi yoksa tred mıkromu sızce nedır cevabınız sonucta mıcrosoftun urunu ben de soyle dusundum  wın xp wınsa 2003 2008 hem kendı yazılımı bu vuruste kendı yazılımı uyumlu olcaksa daha ıyı uyumlu olur  sızce yanı busuna benzede   merdes alıyosun  gıdıyosun  cıtroenın parcasını takıyosun ama calısıyo  ama uyum yok .

Üründen beklentilerinize göre bu değişiklik gösterebilir. Trend Micro for SMB sürümünde anlık mesajlaşma koruması yok. Buna rağmen Macafee Total protection ve Kaspersky ürünlerinde bu koruma mevcut. Aynı zamanda Bu iki üründe de internet security birlikte gelmektedir. Merkezi bir yönetim olduğu gibi domain yapınızla tam uyumluluk sağlamaktadır.

Seçim yaparken beklentilerinizi listeleyin ve alacağınız üründe bu beklentileri karşılayıp karşılamadığına bakınız. Sonra ürünün desteği konusunu inceleyiniz. Erişilebilirlik ve sistem stabilize durumlarına bakınız. En son fiyat bölümüne girmenizi tavsiye ederim.

Listenizi çıkarın beraberce bakalım yardımcı olmaya çalışalım.

Gönderildi : 28/03/2008 20:49

Paylaş: