Forum

symantec endpoint 1...

Bildirimler
Hepsini Temizle

symantec endpoint 11.0

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
374 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

13 kullanıcılık symantec endpoint 11.0 lisansı aldım ve internetten 2 cd lik kurulum dosyasını indirdim.1 cd deki server managament ve clienti servera kurdum. test için 1 pc ye de  uzaktan kurulum yaptım.herşey normal çalışıyor.merak ettiğim;

1)ben indirdiğim 2. cd yi hiç kullanmadım.2.cd dekileri kurmam gereklimi ?yoksa 1.cd deki kurduğum(managament consol ve client setup) yeterlimi?

2)lisans konusunda bana hiç birşey yapmanıza gerek yok dediler.ee peki bu lisansın benim olduğunu nasıl anlıyor ki symantec.ben bunu gidip başkasına da yüklerim o zaman.

Yüklemiş olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum,

Teşekkürler,

Gönderildi : 24/03/2008 21:53

(@birolaydugan)
Gönderiler: 867
Prominent Member

http://licensing.symantec.com adresinden musterinize satin aldiginiz lisansin serila no su ile register ediliyor,ve "licens key" tabinda not required  yaziyor.bu normal.1. cd kurulum ve yonetim icin yeterli,2. cd de ise ilk cd'ten hatirlicagimiz quarntine,report ve troubleshoot tool'larina ulasmak mumkun.

Gönderildi : 24/03/2008 22:49

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

http://licensing.symantec.com adresinden musterinize satin aldiginiz lisansin serila no su ile register ediliyor,ve "licens key" tabinda not required  yaziyor.bu normal.1. cd kurulum ve yonetim icin yeterli,2. cd de ise ilk cd'ten hatirlicagimiz quarntine,report ve troubleshoot tool'larina ulasmak mumkun.

Merhaba,

öncelikle ilginiz için teşekkürler,

ben symnateci kurdum updatelerini de yapıyor.deneme sürümü falanda demediğine göre registera gerek yok gib şimdilik.

ikinci bir konu ;clientte bazı zamanalar işlemciyi çok kullanmaya ve bazen hizmetlerini devre dışı bırakmaya başladı.eventvieewerda dcom ile ilgili hatalar ve symantecle ilgili hatalar düşüyor.sebebi hakkında bilginiz varmı.

Teşekkürler, 

Gönderildi : 25/03/2008 00:39

Paylaş: