Forum

Ip Log Imzalayıcı-S...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ip Log Imzalayıcı-Servis Durduruldu

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,833 Görüntüleme
(@BilalULGER)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Bir takım nedenler sonrasında Server i yeniden başlatmak gerekti.

Daha önceden sağlıklı bir şekilde çalışan Server yeniden başladığında Servisi otomatik olmasına rağmen çalışmadı. ve manuel olarakta başlatamadım. 

"windows could not start the Ip Dağıtım Loglarını İmzalar service on local computer. error 193 0xc1"

Şeklinde hata veriyor.

Kurulu olduğu yerde bulunan Start Service.bat isimli dosyayı çalıştırdığımda ise Error Code:1073 hatasını veriyor.

Konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi Çalışamlar

Gönderildi : 01/05/2014 04:50

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhaba Arkadaşlar,

Daha önceden sağlıklı bir şekilde çalışan Server yeniden başladığında Servisi otomatik olmasına rağmen çalışmadı. ve manuel olarakta başlatamadım. 

"windows could not start the Ip Dağıtım Loglarını İmzalar service on local computer. error 193 0xc1"

Şeklinde hata veriyor.

Kurulu olduğu yerde bulunan Start Service.bat isimli dosyayı çalıştırdığımda ise Error Code:1073 hatasını veriyor.

İyi Çalışamlar

Yedekleri alıp kaldırıp yeniden kurmayı denediniz mi ?

Gönderildi : 01/05/2014 18:44

(@BilalULGER)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Şeklinde hata veriyor.

İyi Çalışamlar

Yedekleri alıp kaldırıp yeniden kurmayı denediniz mi ?

Evet denedim fakat olmadı.

Sonrasında farklı bir dizine kurmayı denedim sorun ortadan kalktı.

Yani Örnekleyecek olur isek. Şu anda İp Log İmzalayıcı C:\ değil, D:\  Dizininde sorunsuz çalışıyor.

Gönderildi : 01/05/2014 18:50

(@SerkanAltun)
Gönderiler: 4
Active Member

C:\IP Log İmzalayıcı\data klasörünü kullanan başka bir program var mıdır ? Eğer var ise temizleyip denemenizi öneririm. SSS bölümünde bu konudan özellikle bahsedilmiş.

Gönderildi : 02/05/2014 12:24

Paylaş: