Forum

facebook videocall ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

facebook videocall hata kodu 0x80072f05

7 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
545 Görüntüleme
(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba;

Öncellıkle konuyu doguru yere actıgımı sanmıyorum facebook yazıyordu bende burda bana yardımcı olabilirser diye konuyu buraya yazdım..

Sorunum şu bide facebook videocall kurdugumda bana bu hata kodunu veriyor.0x80072f05 araştırdım bişey bulamadım ama daha once bu sorunla karsılaşan oldu mu? olduysa nasıl çözdunuz bana yardımcı olurmusunuz..

Hata : installer dowload failed error code 0x80072f05

Gönderildi : 30/08/2012 15:05

(@SalimAKOZ)
Gönderiler: 200
Estimable Member

merhaba;

Öncellıkle konuyu doguru yere actıgımı sanmıyorum facebook yazıyordu bende burda bana yardımcı olabilirser diye konuyu buraya yazdım.. Sorunum şu bide facebook videocall kurdugumda bana bu hata kodunu veriyor.0x80072f05 araştırdım bişey bulamadım ama daha once bu sorunla karsılaşan oldu mu? olduysa nasıl çözdunuz bana yardımcı olurmusunuz.. Hata : installer dowload failed error code 0x80072f05

Güncel Adobe Flash Player yüklediğiniz takdirde herhangi bir problem olmadan videocall kurabilirsiniz...Kolay gelsin...

Gönderildi : 30/08/2012 19:36

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba;

Öncellıkle konuyu doguru yere actıgımı sanmıyorum facebook yazıyordu bende burda bana yardımcı olabilirser diye konuyu buraya yazdım.. Sorunum şu bide facebook videocall kurdugumda bana bu hata kodunu veriyor.0x80072f05 araştırdım bişey bulamadım ama daha once bu sorunla karsılaşan oldu mu? olduysa nasıl çözdunuz bana yardımcı olurmusunuz.. Hata : installer dowload failed error code 0x80072f05

Güncel Adobe Flash Player yüklediğiniz takdirde herhangi bir problem olmadan videocall kurabilirsiniz...Kolay gelsin...

guncel  adobe flaş pleyerde  kurdum  yine aynı 🙁 

Gönderildi : 30/08/2012 19:45

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

abi  verilen hata resmını yukledim.

hataya  burdan baka bilirsiniz..

Gönderildi : 30/08/2012 20:02

(@SalimAKOZ)
Estimable Member

abi  verilen hata resmını yukledim.

hataya  burdan baka bilirsiniz..

Yüklü olan Flash Player'ınızın versiyonu nedir. En güncel versiyon Adobe Flash Player 11.4.402.265 olmalı...Eğer bu versiyon yüklü ise , videocall programını uninstall edip tekrar install edin...

Gönderildi : 30/08/2012 20:26

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Hocam adobe 11 yuklu facebook videocall  kurulmuyor kı  kaldırayım  kurulsa kaldıracam  tekrar  kuracam ama  kuramuyorum resimdekı hatayı vermekte.. 

Gönderildi : 30/08/2012 21:48

(@SalimAKOZ)
Estimable Member

Hocam adobe 11 yuklu facebook videocall  kurulmuyor kı  kaldırayım  kurulsa kaldıracam  tekrar  kuracam ama  kuramuyorum resimdekı hatayı vermekte.. 

http://get.adobe.com/tr/flashplayer/   linkinden flashı yükleyin. Versiyon 11 demişsiniz. Bunun üst versiyonu 11.4.402.265..Tam olarak hangi versiyon yüklü. Ayrıca bu hatayı hangi işlemleri yaptığınız zaman alıyorsunuz. Açık olarak yazarsanız tekrar yardımcı olmaya çalışalım..

Gönderildi : 30/08/2012 23:49

Paylaş: