Forum

şirket mail adresi ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

şirket mail adresi ile msn i açmak ne kadar güvenli

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
431 Görüntüleme
(@serkandari)
Gönderiler: 124
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Umarım konuyu uygun yere açmışımdır, eğer değilse tam yerini bulamadığımdan buraya açtım.

sıkıntım  şudur ki, şirket maili olarak msn açarak kullanıcılara vermek ne kadar güvenli, kullanıcı işten ayrıldığında şirket mailini iptal edebiliyorum ama iptal ettiğim mail adresi hala msn olarak kullanılabiliyor, şifrelerini ben ayarlayayım ama adam daha sonradan değiştirebilir.bu uygulamanın en engüvenli bir şekilde uygulamasını nasıl yapabilirim...

herkese teşekküreder , hayırlı akşamalar dilerim... 

Gönderildi : 27/08/2012 20:44

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Msn siz açıp onaylıyorsanız, kapatmasınıda siz yapabilirsiniz. Tekrar açmak istediğinde onay maili geleceğinden ve şirket maili silineceğinden kullanıcı giremeyecektir.

Gönderildi : 27/08/2012 21:00

(@serkandari)
Estimable Member
Konu başlatıcı

cevabınız için teşekkürederim öncelikle.dediğiniz gibi msn yi ben acıyorum doğrulama mesajı geliyor doğruladıktan sonra msn aktif hale geliyor.Bir deneme yapayım dedim. bir kullanıcı hesabı oluşturdum kendi hesaplarımız üzerinden sonrada msn olarak olaşturdum.daha sonradan bizdeki hesabı sildim sonra msn ni açmak istedim açıldı.ummarım sıkıntımı anlatabilmişimdir...

kolay geldin... 

Gönderildi : 28/08/2012 11:56

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Onay filan istemesine karşı kendi sisteminizdeki mail hesabınızı silmeden önce MSN hesabını da kapatın. MSN hesabının kapandığından emin olduktan sonra kendi sisteminizdeki mail hesabını silin.

Gönderildi : 28/08/2012 12:05

(@serkandari)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Tamam bu şekilde düşünürsek olur, peki kişi benim atadığım şifreyi değiştirebilir, kurtarma e-posta adresini değiştirebilir bunun önlemini nasıl alabilirim...

Gönderildi : 28/08/2012 12:15

(@MustafaGedik)
Gönderiler: 49
Trusted Member

Tamam bu şekilde düşünürsek olur, peki kişi benim atadığım şifreyi değiştirebilir, kurtarma e-posta adresini değiştirebilir bunun önlemini nasıl alabilirim...
önlemini alamazsın..

Gönderildi : 04/10/2012 12:14

Paylaş: