Forum

Antivirüs Prog...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Antivirüs Program Önerisi

9 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
1,359 Görüntüleme
(@KenanKuralay)
Gönderiler: 161
Estimable Member
Konu başlatıcı

Herkese Günaydın,

Antivirüs programı olarak önereceğiniz başarılı programlar varmıdır.  AVG antivirüs kullanmaktaydım ama lisans sürem bitti.  Önerileriniz nedir ? 

Gönderildi : 20/12/2011 12:51

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Bu konu Blog'umuzda defalarca açıldı. Arama yaparsanız bir çok öneriye ulaşabilirsiniz.

Eset Nod32

Gönderildi : 20/12/2011 13:52

(@kemalettintaylan)
Gönderiler: 279
Reputable Member

Avira yı öneriyorum hem sistemi yorumuyor hemde cok güzel içerikli program 

Gönderildi : 13/01/2012 13:29

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Trend Micro Şu An En Çok Söylenen Antivirüs Proğramı Ama Microsoft Security Essentials Forumlarda Bayağı Begeni Toplamış. 

Ben İse Ufuk Hocamında Önerdiği Gibi Eset Nod32 Taraftarıyım...

Gönderildi : 13/01/2012 13:38

(@KadirSenkaya)
Gönderiler: 4
Active Member

Ücretsiz güvenlik yazılımı arıyorsanız MSE öneririm.

Ücretli olarak Norton Internet Security 2012 en iyi diyebilirim. 

Gönderildi : 15/01/2012 13:29

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Herkese Günaydın,

Antivirüs programı olarak önereceğiniz başarılı programlar varmıdır.  AVG antivirüs kullanmaktaydım ama lisans sürem bitti.  Önerileriniz nedir ? 

Burada ben size şu soruyu sorarım. Siz bu anti-virus uygulamasını kendi ev ortamınızdaki PC'de mi kullanacaksınız? Yoksa Şirkette mi?

Çünkü sizin evde tek başınıza kullanacağınız uygulama farklı olur. Şirkette kullanacağınız uygulama farklı. Örneğin 1000 adet client ınız var. Virüs programınız var ama merkezi yönetilemeyen. 😉

İyi çalışmalar...

Gönderildi : 15/01/2012 18:09

(@kemalettintaylan)
Gönderiler: 279
Reputable Member

Bence Suan Fiyat+Preformans olarak Avira Server Security+Professional yönetim içinde Avira Management Console denemenizi onerırım 

Demo lisansınıda verıyorlar

Gönderildi : 16/01/2012 12:51

(@sakaryafirat)
Gönderiler: 274
Honorable Member

Merhaba

symantec endpoint protection  

Gönderildi : 17/01/2012 14:46

(@alienli)
Gönderiler: 248
Reputable Member

Kesin olarak şu program demek yanlış olur.

Yıllardır farklı markalar deniyorum.Bazen biri diğerine üstünlük sağlayabiliyor.Çıkacak olan virüslere zamanında yapılacak upgrade'lerde önemli.Sistemi fazla yormadan çalışmasıda önemli.

Eset,trend micro,kaspersky bence iyi olan yazılımlar.

Panda yazılımı ise,yaptığım test ve uygulamalarda başarılı sonuçlar aldığım zamanlar oldu.İşletim sisteminde virüslerin yarattığı tahribatı düzelttiğini gördüm.Mesela gizli dosyaları etkinleştir seçeneğinin aktif olmaması gibi,yada  görev yöneticisinin devre dışı olması gibi.

Pek adı duyulmayan sophos programıda hem antivirüs,hemde firewall olarak iyidir.

Biraz sistem kaynaklarını fazla kullanabilir.Upgrade iyidir.

McAfee  programının 3-4 sene önceki sürümeri oldukça iyiydi.Şimdi yeni sürümleri test ediyorum,sistem kaynaklarını yoruyor ve düzgün çalışmıyor.

Norton yine aynı şekilde sistem kaynaklarını fazla kullanıyor.Bir zamanlar 1 numaraydı ama şimdi değil.

Son söz olarak antivirüs ve security program markaları önemli olduğu kadar,ön tarafda mutlaka zayıf da olsa bir firewall olmalı.

Gönderildi : 26/01/2012 03:26

Paylaş: