Forum

Önerebileceğin...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Önerebileceğiniz virüs programları

9 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
395 Görüntüleme
(@huseyintemiz)
Gönderiler: 110
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Şirketime virüs sistemi alacağım. Piyasada Trend Micro, NOD 32 çekişmesi var.Ancak ben bunların yanında F-secure ve Panda programlarını inceledim.Karpesky en iyisi deniliyor ancak CPU problemi var.Anladığım kadarı ile tekelleşen virüs programları nasıl her geçen gün yatırım araçlarından biri moda oluyorsa "Altın, borsa ..v.s" bunlarda moda trendine gimişler her iki senede bir biri moda oluyor.İşin satıcı kısımını kar marjlarını micro v makro ekonomi kısımlarını inceleyemedim.

Şunu biliyorum Virüs çıkıyor, zarar veriyor firmalar önce kendi sistemlerini sonrada sattıkları yerleri güncelliyorlar. Yami bu sırada aldıysanız birde kullanıcılara makinelerinde yönetici hakkı vermişseniz linux yerine windows kullanıyorsanız golü yemişsiniz demektir.

Şimdi anlamak istediğim; Çok para verip virüs sistemimi almak ve ben çok para verdim artık bana birşey olmaz mı denir. Yoksa ben daha dışarıya para vermek istemiyorum param Türkiye de kalsın. Türkiyede de adam gibi bir virüs programı yok ucuzunu alır lokal admin yetkisi vermem.Böyece param ve zamanında gitmez mi denir.

Teşekkürler.

Hüseyin Temiz

Gönderildi : 28/10/2011 08:03

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Virüs konusu portalımız üzerinde çok konuşulan bir konudur. Geçmiş postlarda arkadaşlarımız kendi deneyimlerini paylaşmışlardı. Ben MAcfee derim.

Gönderildi : 28/10/2011 11:48

(@CihanKol)
Gönderiler: 105
Estimable Member

Merhaba,

Ben ve müşterilerim şimdiye kadar virüs tehditi ile karşılaşmadığımız için size şiddetle Kaspersky öneririm.

Gönderildi : 28/10/2011 19:44

(@halilgokova)
Gönderiler: 138
Estimable Member

forumda genelde nod deneniyor ama nod sistemi fazla yormadan kontrol etmesiyle ünlü birde bir lisanla 10 hatda yüzlerce birgisayarı lisanlayabiliyor ilegal olarak 🙂 .sistem kaynakları iyiyse kasper derim alternatif olarak mc afee. symantec end pointde iyi.

Gönderildi : 28/10/2011 20:07

(@Murat_iSABETLi)
Gönderiler: 50
Trusted Member

Nacizane önerim Nod32.Sistemi kastırmadan çalışmakta..Sistemi koruma noktasında da başarılı ama sonuç olarak virüsten kaçış yok.Her ne kadar en iyisini kursanız bile yeni çıkan wirüslere karşı korumada hepsi yetersiz kalıyor.

Gönderildi : 28/10/2011 20:22

(@huseyintemiz)
Gönderiler: 110
Estimable Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler.

Karpersky ya da F-secure diyorum.F-secure karpersky nin alt sistemini kullanıyormuş ve daha hızlı veri updateti var.

Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.

Selamlar

Gönderildi : 29/10/2011 11:36

(@SefikNas)
Gönderiler: 1
New Member

3 senedir F-Secure kullanıyoruz firmamızda ve sisteme dönüp bakma ihtiyacı duymuyoruz o rahat biz rahat 🙂 kullandığı tarama motorlarının arasında kaspersky de var diye biliyorum.

Saygılar.

Gönderildi : 10/11/2011 23:03

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Merhabalar;

Şirketime virüs sistemi alacağım. Piyasada Trend Micro, NOD 32 çekişmesi var.Ancak ben bunların yanında F-secure ve Panda programlarını inceledim.Karpesky en iyisi deniliyor ancak CPU problemi var.Anladığım kadarı ile tekelleşen virüs programları nasıl her geçen gün yatırım araçlarından biri moda oluyorsa "Altın, borsa ..v.s" bunlarda moda trendine gimişler her iki senede bir biri moda oluyor.İşin satıcı kısımını kar marjlarını micro v makro ekonomi kısımlarını inceleyemedim.

Şunu biliyorum Virüs çıkıyor, zarar veriyor firmalar önce kendi sistemlerini sonrada sattıkları yerleri güncelliyorlar. Yami bu sırada aldıysanız birde kullanıcılara makinelerinde yönetici hakkı vermişseniz linux yerine windows kullanıyorsanız golü yemişsiniz demektir.

Şimdi anlamak istediğim; Çok para verip virüs sistemimi almak ve ben çok para verdim artık bana birşey olmaz mı denir. Yoksa ben daha dışarıya para vermek istemiyorum param Türkiye de kalsın. Türkiyede de adam gibi bir virüs programı yok ucuzunu alır lokal admin yetkisi vermem.Böyece param ve zamanında gitmez mi denir.

Teşekkürler.

Hüseyin Temiz

Sana Farklı Bir Tavsiyem Olacak Bence Bi Microsoft Essentials Security Versiyonunu Client'larda Dene Memnun Kalacağından Eminim... 

Gönderildi : 10/11/2011 23:50

(@TaylanERBAY)
Gönderiler: 55
Trusted Member

Kaspersky derim şuan en son kaspersky clientlarda ve serverlarda Kaspersky Endpoint Security 8 çıkardı administrator kitini yeniledi ve yeni ismi Kaspersky Security Center şeklinde değiştirdi şuana kadar kurduğum tüm firmalarda virüs vb bir sorunla karşılaşmadık...

Gönderildi : 11/11/2011 22:34

Paylaş: