Forum

ağ tabanlı ekran ya...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ağ tabanlı ekran yakalama / contol / ön izleme yazılımı

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
376 Görüntüleme
(@ahmetakbulut)
Gönderiler: 197
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhabalar

uzun zamandır ağdaki kullanıcıların ekranlarını video formatında kaydeden bilgisayarları ön izleme yapabilen ve control edebilen bir yazılım aramaktayım. kullandığınız bu tarzda bir yazılım varmı.

Gönderildi : 14/08/2010 01:28

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba böyle bir yazılım var ama etik olmaz kanatindeyim ben.Ama ekran takip etmek uzaktan görmek erişmek için dame ware programı var.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2010/05/23/dameware-nt-program-n-kurulumu-ve-kullan-m-ve-yeni-zelliklerinin-ncelenmesi.aspx

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 14/08/2010 02:20

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Gerekli izin ve prosedürlerden sonra yapabilirsiniz, etik değil yalnız. Radmin gibi programları kullnabilirsiniz.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 16/08/2010 19:43

(@CankatDomanic)
Gönderiler: 9
Active Member

Merhaba,

İhtiyacınızı karşılayacak ürün ObserveIT'dir.

ObserveIT, network’teki kullanıcıların bilgisayarlarından yaptıkları aktiviteleri ve aynı zamanda file servarlar üzerinde meydana gelen tüm aktiviteleri sürekli kaydederek bunları anlık ya da geriye dönük olarak izlemeyi olanaklı kılar. Bu sayede kullanıcıların bilgisayarlarından yaptıkları aktiviteler ve serverlar üzerinde yapılan tüm işlemler denetim altına alınır. 

Forum Kuralları 3. Forum'a reklâm ve ticari kaygılar içeren mesajlar yollanmamalıdır.
Aynı amaç ile imza veya profil resmi bölümüde kullanılmamalıdır.
Gerekirse bu gibi bilgiler ilgili kişilerin "Posta Kutusu"na atılabilir.
Bu durumlarda editörlerin bu mesajları silme hakkı bulunmaktadır.

linkinden ürünün canlı demosunu yapabilir ve özet bilgilere ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi veya demo çalışması isterseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Gönderildi : 18/08/2010 13:33

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Bu tarz programların kullanıcıların bilgisi dışında kullanılmasının hem etik hemde yasal olmadığını unutmayın.

Gönderildi : 18/08/2010 13:56

Paylaş: