Forum

Hic Hacklendinizmi ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hic Hacklendinizmi ?

92 Yazılar
55 Üyeler
0 Likes
3,792 Görüntüleme
(@UgurARDUC)
Gönderiler: 3
New Member

Çok

Gönderildi : 23/09/2013 14:42

(@UgurARDUC)
Gönderiler: 3
New Member

hatta facebookta açık bulmuştum şimdi kapatmışlar o sebebten paylaşmamda sakınca olmaz , hotmail adresleri bir süre kullanılmayınca siliniyor bilirmisiniz bilmem bizde milletin facebook kaydolduğu adresi kontrol ettirir silmiş olanları kendi adımıza alırdık 😀 , sonrası mağlum şifremi unuttum der hesabı ele geçirirsin ama bir zamandan sonra sıkıyor açık halla mevcut ama pek yemiyor facebook artık 

Gönderildi : 23/09/2013 14:45

(@ozgurdogan)
Gönderiler: 87
Estimable Member

şimdi  HAYIR dersek !

HAYIR diyenleri  'madem hiç hacklenmemiş . sırf deneyim olsun diye hackleyelim' demezsiniz  dimi 🙂

'' hiç bir şey kilitli değildir, sadece acmasını bilmelisin''

-Özgür Doğan-

Gönderildi : 24/09/2013 17:09

(@ozgurdogan)
Gönderiler: 87
Estimable Member

Merak ediyorum,

Hiç Haclendiniz mi sorusuna, Haclendiğimi fark edebilecek kadar bilgim olsa hali hazırda haclanmezdim desem ne olur ?

Tam olarak verilmesi gereken cevap olur

BU  VERİLEN EN İYİ CEVAP OLARAK SEÇİLMELİ...

Gönderildi : 24/09/2013 17:14

(@cemkilic)
Gönderiler: 396
Reputable Member

yok özgür bey demeyiz rahat olunuz:)

Gönderildi : 25/09/2013 12:22

(@gokhancetin)
Gönderiler: 175
Estimable Member

Daha önce destek verdiğim 2 yerde hack lenme olayı yaşadım.Benim bir suçum yoktu zira admin kullanıcıları basit şifre kullanmayın diye çok kez uyarmıştım. 2 Yerde de sunucuların administrator şifreleri değiştirilmişti. Neyse birşekilde düzelttik şimdi 12 basamaklı 3 faklı karakterli şifre kullanıyorlar.

Benim ilk ve son hack leme olayım  tamamen tesadüfen ve ne yaptığımı gerçekten bilmeden yaptığım bir sisteme izinsiz giriş işlemidir. Bu mesleğe başlama sebebimdir. Girdiğim yer güvenliği oldukça yüksek olan bir uluslararası network idi. zaten beni bulmaları 1 ay sürmüştü ve gece yarısı askerler basmıştı kampımızı ama bulduklarında ben ve bilgisayarım yoktum orada 🙂 ki hala şükrederim buna. zaten bir dahada denememiştim 🙂

Gönderildi : 22/11/2013 20:05

(@serkankemalkefeli)
Gönderiler: 4
Active Member

Bu soruya bende cevap vermek istedim, 98 yılında hacklenmiş ve modemimin chipsetine zarar verilerek yeni modem almam gerekmişti, ondan sonra bende başladım hack işlerine çeşitli programlar, trojanlar vasıtasıyla 100 kadar kişinin sistemine girdim, ukalalık yapan sanalda uygunsuz işler yapan 3-4 kişinin pc yi formatlamıştım o kadar buna bir it firmasının bilgi işlem merkezide dahildi beni yakalayacaklarını söylemişlerdi ama dial-up ile bağlandığım için yerimi testpi etmeleri imkansızdı, onun yerine türkiyenin diğer ucunda kullanıcı ve şifresini aldığım kullanıcıyı adres gösterebildiler. Yıllardır hack işleriyle uğraşmıyorum zira dial-up gitti gideli yerinizin bulunması işi garanti oldu gibi 🙂 artık geçlik ateşim söndü ve işime odaklıyım diyebiliriz 🙂 

Gönderildi : 06/01/2014 13:09

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

benim adıma bir sitem vardı hacklediler ama çok da dert değil. sitemdeki herşey çözümpark üzerinde zaten var.

birde insanlara yararlı birşeyler aktarmak isteyen insanların sitelerine forumlarına saldıranları da kınıyorum. her kim olursa olsun... 

Gönderildi : 14/01/2014 16:12

(@mehmetsevdaroglu)
Gönderiler: 78
Trusted Member

Bu zamana kadar Hacklenmedim Hackleneceğimide düşünmüyorum.

Yaptığım bir işi en iyisini yapmaya gayret göstediğimden ben bile zor  girebiliyorum 🙂  

Gönderildi : 17/01/2014 21:49

(@AbdullahBiLiK)
Gönderiler: 4
New Member

Hayır. 😀

Gönderildi : 09/03/2014 00:55

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

The person who knows he was hacked is the Lucky one

Gönderildi : 11/05/2014 21:38

(@AltugGuvendiren)
Gönderiler: 37
Trusted Member

hacklenmemiş kimse varsa bile sanırsam kendini bir kere hacklemiştir:)

Gönderildi : 23/07/2014 03:47

(@HARUNULUDAG)
Gönderiler: 8
Active Member

Dikkatimi çekti çoğu arkadaş gayet rahat kendinden eminler. index vs yememişler  veya sistemlerinde sorun gözlemlememişler. 

Peki soruyorum hacklendiğinizin  farkındamısınız ?

Açıkcası  artık index veya  dosya silip sorun oluşturma devri bitti olarak görüyorum. 

Kısacası sisteme sızıp orada bekleyen çok arkadasımızın yada meslektaşımızın olduğuna eminim çoğu sistemde. 

Hastalık gibi düşünülebilir acıkcası bir iz yada sonuç çıkana kadar çoğu kişinin kafası rahattır. 

Gönderildi : 12/10/2015 17:43

(@merthatipoglu)
Gönderiler: 54
Trusted Member

çok eski ama basit bir soru büyütülmemesi gereken bir durum bence hacklenmek 🙂

Gönderildi : 12/10/2015 22:44

(@CihanYurdakul)
Gönderiler: 13
Eminent Member

hacklendim 🙂

skyder.org ftp sini sabotage ye vermiştim 🙂 birşey deniyecem demişti, öyle index atmıştı.

Gönderildi : 14/10/2015 21:00

(@FurkanSayim)
Gönderiler: 11
Active Member

Hayır

Gönderildi : 14/08/2017 21:01

Sayfa 5 / 5
Paylaş: