Forum

DİJİTAL 4029 MASA T...

Bildirimler
Hepsini Temizle

DİJİTAL 4029 MASA TELFONU SORUNU

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
405 Görüntüleme
(@ozgurbt)
Gönderiler: 127
Estimable Member
Konu başlatıcı

DİJİTAL 4029 MASA TELFONUMUZ VAR ÜRETİM BÖLÜMÜNDEKİ 3 KİŞİDE BU TELEFON VAR.BU TELEFONA KULAKLIK ALICAM NEREDEN BULABİLİRMİM YADA TEK GİRİŞLİ KULAKLIKLI MİKROFON VARMIDIR.BİLGİSAYAR KULAKLIGINI DENEDİM 2 GİRİŞ OLDUGU İÇİN SADECE BİRİNİ TELEFONA TAKABİLİYORUM.KARŞI TARAFIN SESİNİ DUYUYORUM AMA BENİM SESİM GİTMİYOR MİKROFON FİŞİNİ TAKAMADIGIM İÇİN.NASIL ÇÖZEBİLİRİM BUNU.. ÇOOOK ACİL CEVAP

Gönderildi : 21/11/2008 18:52

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Merhaba,

Büyük harfle yazı yazmak portal kurallarına aykırıdır.

Bilgilerinize,

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 21/11/2008 19:11

(@ozgurbt)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Bu kuaralı bilmiyordum.uyardıgınız için teşekkür ederim.

Gönderildi : 22/11/2008 02:06

(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

Bu kuaralı bilmiyordum.uyardıgınız için teşekkür ederim.

Büyük harflerle yazmak sadece portal üzerinde değil internet konuşma dilinde "Bağırmak"  anlamına gelir.

Dijital 4029 demişsiniz ama marka belirtmemişsiniz???4029 olarak birçok markanın modeli var.Biraz net bilgiler doğrultusunda doğru yönlendirmeler yapılabilir.

Gönderildi : 22/11/2008 12:40

(@ozgurbt)
Estimable Member
Konu başlatıcı

bir yanlış yaptım büyük harfle yazdım.uyarımı aldım zaten eren bey.dijital 4029 alcatel telefon...... markasını yazsamda yazmasamda ben böyle bir kulaklık varmı ve nerede bulabilirim dedim iyi bakarsanız.ayrıca böyle bir kulaklık varmış ama çok pahalı ucuz olanlarında ses kalitesi çok ama çok düşük ve kafa bantlı oldugu halde tek taraflı kulaklık işime yaramaz bazı yerlerde buldum seside güzel görünümüde ve çif tarflı kulaklık ama stoklarda yokmuş.hala arayış içindeyim.

Gönderildi : 25/11/2008 01:10

Paylaş: