Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

vmware 5.5 uninstall olmuyor!!

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
350 Görüntüleme
(@mfgncr)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar merhaba ben vistada vmware 5.5i kurdum ancak vista desteklemediği için kaldırmak istiyorum ve bi türlü bunu başaramadım. acaba yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 03/11/2008 23:18

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Merhaba.

Neden kaldıramıyorsunuz? Daha doğrusu kaldırmak için ne yapıyorsunuz?

Ayrıca siz kullanmak istediğiniz sürümü indirin (Workstation için son sürüm 6.5), kurulumu başlatın, otomatik olarak eski versiyonu kaldırıp yenisini kuracaktır.

Gönderildi : 04/11/2008 00:46

(@mfgncr)
Active Member
Konu başlatıcı

dediğinizi yaptım ancak gene olmadı! hata verio ve bilgisayarı kapatıyor mavi ekran geliyor yeniden başlatma yapıyor. bi takım uninstall programlarını da kullandım tuneup ve ccleaner falan ama başarılı olamadım hep aynışekilde kaldıramadım. program filesdan ve pcdeki tüm dosyalarını sildim ancak hala son sürümünü kuramadım... :((

Gönderildi : 04/11/2008 01:51

(@serhatakinci)
Famed Member

Peki sistem geri yükleme yapalım o halde. (5.5'i kurmaya çalıştığınız zamanın hemen öncesine)

Gönderildi : 04/11/2008 02:12

(@mfgncr)
Active Member
Konu başlatıcı

ilginize teşekkür ederim ve hallettim şimdi o sorunumu! 5.5'in setupına tekrar girdim ve kurulu olanıo repair seçeneğini taklayaqrak tekrar kurulum yaptım. ancak kurulum sırasında zaten kendisi ilk önce remove yapıor. bozuk dosyalarını komple kopyalıyor ve daha sonra sistemden sorunsuz bi şekilde kaldırıyor.. tekrar bi sorunum olursa sizlerle paylaşmak isterim tekrardan dediğim gibi teşekkürler... şimdi vistaya 6.5 betayıkurdum ve sorunsuz bi şekilde kurulum yaptım bakalım sanal makina yapabilecekmiyim..:))

Gönderildi : 04/11/2008 04:21

(@serhatakinci)
Famed Member

Çözüldüğüne sevindim.

Sanal makine oluşturma işlemi için aşağıdaki makaleyi inceleyebilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2008/03/27/netron-g-zc-ile-nternet-denetimi.aspx

Makale 6.0 için ama yöntemler 6.5 ile çok benzer.

Gönderildi : 04/11/2008 04:27

Paylaş: