Forum

acronis ile aldığım...

Bildirimler
Hepsini Temizle

acronis ile aldığım tib uzantılı server win2003 uzantılı dosyayı vmware workstation ile sanal ortamda açma

24 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
2,504 Görüntüleme
(@MirkanTARHAN)
Gönderiler: 35
Eminent Member
Konu başlatıcı

Vasvi Hocam dediğiniz yöntemi denemiştim, yine denedim." The source parameters are invalid " uyarısı aldım.

Bülent Hocam sizin verdiğiniz linklere bakıp deneyeceğim. 

Bu sanallaştırma olayını gerçekleştirmek istiyorum hocalarım kafaya taktım.Deneye deneyede olsa buluruz umarım...

Saygılarımla.... 

Gönderildi : 27/11/2014 11:21

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Vasvi Hocam dediğiniz yöntemi denemiştim, yine denedim." The source parameters are invalid " uyarısı aldım.

Bülent Hocam sizin verdiğiniz linklere bakıp deneyeceğim. 

Bu sanallaştırma olayını gerçekleştirmek istiyorum hocalarım kafaya taktım.Deneye deneyede olsa buluruz umarım...

Saygılarımla.... 

source parameter is invalid hatası yedek dosyanın uzantısının büyik harfle olmasında olabilir

yedek.TIB şeklindeki ismi yedek.tib şeklinde yeniden adlandırarak deneyebilirsiniz

Gönderildi : 27/11/2014 12:52

(@MirkanTARHAN)
Eminent Member
Konu başlatıcı

bAŞKA fikirleriniz varsa bekliyorum arkadaşlar...

Çözümpark ailesine güveniyorum .Çünkü bilginin ençok paylaşıldığı mekanımız... 

Gönderildi : 28/11/2014 17:19

(@MirkanTARHAN)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar yokmu bu konuda bizi aydınlatacak biri, çözümpark ailesinden destek bekliyorum...

Gönderildi : 02/12/2014 12:42

(@SavasTAN)
Gönderiler: 30
Eminent Member

Merhabalar;

fiziksel makinenizi Acronis Backup & Recovery 11.5 server for windows ile yedekledikten sonra vmware esx de aldığınız backup a eşdeğer bir makine yaratıp disk alanı işletim sistemi 32-64 bit 2003 kurulumu yapar gibi makine oluşturup disk boyutunu yedeğini aldığınız makine ile eşit bir disk boyutu tanımlayıp acronis madia builder ile yaratmış oldugunuz iso ile boot edip backup unuzun yerini gösterek vmware esx veya workstation içine alabilirsiniz 

kolaylıklar.. 

Gönderildi : 15/12/2014 02:03

Sayfa 2 / 2
Paylaş: