Forum

Sanal makinayı fizi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sanal makinayı fiziksele çevirmek .?

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
642 Görüntüleme
(@suleymancapar)
Gönderiler: 160
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Sanalda kurmuş oldugum bir makinayı fiziksele nasıl çevirebilirim .yani açılışta direk o sanal ile açılmasını istiyorum .

Fizikselden sanala çevirmeyi yapabiliyorum vmware workstation ile .Fakat sanaldan fiziksele yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim ..

Gönderildi : 14/02/2014 16:17

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

Merhaba

Sanalda kurmuş oldugum bir makinayı fiziksele nasıl çevirebilirim .yani açılışta direk o sanal ile açılmasını istiyorum .

Fizikselden sanala çevirmeyi yapabiliyorum vmware workstation ile .Fakat sanaldan fiziksele yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim ..

Merhaba,

Acronis ile sanal makina'nın imajını alıp daha sonra fiziksele dönebilirsiniz.

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 14/02/2014 16:26

(@suleymancapar)
Gönderiler: 160
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Merhaba,

Hocam teşekkür ederim şunu sorayım ; benim sanal sistemim suse. bunun image ını acronis ile alıp sorunsuz olarak fiziksel boot edebilirmiyim ?

Gönderildi : 14/02/2014 17:17

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

Merhaba

Merhaba,

Merhaba,

Acronis'in eğer desteği var ise suse'a fiziksele sorunsuz dönebilirsiniz.

Hocam teşekkür ederim şunu sorayım ; benim sanal sistemim suse. bunun image ını acronis ile alıp sorunsuz olarak fiziksel boot edebilirmiyim ?

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 16/02/2014 00:13

(@MusabYardim)
Gönderiler: 67
Trusted Member

Merhaba

Merhaba,

Konu üzerinden zaman geçsede referans olması için konuyla ilgili olarak aşağıdaki adresten faydalanabilirsiniz.

http://www.musabyardim.com/vmware-ile-sanal-sistemi-fiziksel-sisteme-donusturme/

Gönderildi : 16/04/2014 02:14

Paylaş: