Bildirimler
Hepsini Temizle

Wmvare 8 sorunum..  

RSS
Ayberk Arslan
(@AyberkArslan)
Üye

Merhabalar..Wmvare 8 kurup denemek istedim..İlk sunucuyu kurdum fakat 2.ciyi kurmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum..Kaç gündür çözemedim..Şimdiden teşekkürler

Alıntı
Gönderildi : 30/11/2011 05:48
Melih ALTUN
(@melihaltun)
Üye

Fiziksel belleğin  yani ram in yetersiz kalmış ondan dolayı açılamıyor.Çalışan sanal sunucunuda kapat toplam fiziksel belleğine göre yeniden ayarlardan ram  miktarını değiştir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/11/2011 10:35
Ayberk Arslan
(@AyberkArslan)
Üye

Peki bunun ayarı flan yokmudur nasıl düzeltebilirim ayarlayabilirim??Wmvare 6.5da istediğim kadar sunucu kurabiliyordum sorunum yoktu :S

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/11/2011 19:53
Ayberk Arslan
(@AyberkArslan)
Üye

Peki bunun ayarı flan yokmudur nasıl düzeltebilirim ayarlayabilirim??Wmvare 6.5da istediğim kadar sunucu kurabiliyordum sorunum yoktu :S Ram miktarını değiştirsemde farkeden olmuyor gene hata gene hata

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/11/2011 19:53
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Diğerni kapalı tutuyormusunuz bunu kurarken.Aynı anda ikiside açık olacaksa total ram miktarından az ram miktarı vermelisiniz iki sanal makinanıza.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/11/2011 22:40
Ayberk Arslan
(@AyberkArslan)
Üye

Aynı anda birkaç tane açmam gerekiyor..Total ram miktarını edit> preference'denmi ayarliyacağım?

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/12/2011 01:12
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,
Sanal makina edit yaptığınızda ramlari biraz kısın açık olacak olan makinaların ram miktarları gerçekte olan ram miktarınızı geçmesin.Gerekirse ram ilavesi yapmalısınızki performans sıkıntısı olmasın.

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/12/2011 11:30
Paylaş: