Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Symantec backup exec

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
545 Görüntüleme
(@SebahattinKOSE)
Gönderiler: 35
Trusted Member
Konu başlatıcı

Backup yazılımı araştırmasında "symantec backup exec"  ürününü de değerlendirmeye aldım. Kullanan, kullandıran var mıdır burada? Ürün ile ilgili düşünceleriniz nelerdir? Türkiye'de lisanslamayı kim yapıyor?  

Gönderildi : 20/09/2011 12:08

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2209
Illustrious Member

Backup yazılımı araştırmasında "symantec backup exec"  ürününü de değerlendirmeye aldım. Kullanan, kullandıran var mıdır burada? Ürün ile ilgili düşünceleriniz nelerdir? Türkiye'de lisanslamayı kim yapıyor?  

Ürünü kullanmadığım için özellikleri hakkında bir bilgi veremiyorum ama aşağıdaki numaralardan Lisans ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Symantec
Istanbul Beybi Giz Plaza
Ayazaga Mahallesi
Meydan Sokak n.28, Maslak
Istanbul - 80670
Türkiye

Tel.: +90 212 335 2556
Fax: +90 212 335 2500

Gönderildi : 20/09/2011 12:17

(@serkanates)
Gönderiler: 1275
Üye

Veeam Backup ile diske alınan yedeklerin Tape ünitesi ile kartuşlara yazdırılması ve Storage üzerindeki dosya paylaşım alanının yedeklenmesi esnasında kullanıyoruz. Kurulduğu günden beri herhangi bir sorun oluşturmadı. Kartuş yönetimini Symantec Backup Exec'e emanet ettik. Yaptığım araştırmalarda bu kategorideki yazılımların birbirine benzerlik gösterdiğini gördüm açıkcası. Siz neleri yedekleyeceksiniz ?  

Gönderildi : 20/09/2011 14:08

(@huseyinertugrul)
Gönderiler: 1112
Noble Member

Symantec Backup Exec kurulum ve kullanımı konusunda tecrübem var, kullanımı biraz karışık geliyor ilk başlarda alışmak gerekli. İşlevsellik açısından gayet kullanışlı, disk to disk ya da disk to tape işlevlerini düzgün bir şekilde yerine getirebiliyor.
Üründe basitlik arıyorsanız Acronis almanız daha doğru olur, Symantec Backup exec biraz daha Enterprise seviyeye hitap ediyor.

http://www.youtube.com/watch?v=yuwQdaGKPts size fikir verebilir.

Gönderildi : 20/09/2011 20:58

Paylaş: