Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Thin PC Release Candidate

adilaltun
(@adilaltun)
Üye

Mehaba arkadaşlar Windows Thin PC Release Candidate ile ilgili bilgisi olan varmı acaba, microsoftun sitesinden beta sürümüne ulaşamadım download edebileceğim bir link varmı yardımlarınızı bekliyorum teşekürler.

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 05/05/2011 16:52
Tayfun DEĞER
(@tayfundeger)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Merhaba;

Win TPC'nin RC sürümü Microsoft iş ortaklarının kullanımına sunuldu. Haberi bulunmakta, yani şuanda halka açılmamış gözüküyor.

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/05/2011 17:33
Fethi ULUSOY
(@FethiULUSOY)
Üye

Merhaba, henüz resmi sitelerde bir link bulunmasa da, farklı sitelerden indirmek mümkün. Bence düşük özellikli masaüstü sistemleri ince istemci olarak kullanmak fikri çok güzel. Bu üründe de microsoft bize ince istemcilerde halihazırda bulunan birçok özelliği eklemiş. Benim hoşuma gitti. tek çekirdekli 512 ramlı bir pc de gayet de güzel çalışıyor. 

 Microsoft tarafından thinpc nin sanallaştırma da  masaüstü pc nin donanım özelliklerini kullanabileceğini belirtmişti. Ben elimdeki sürümde bu konuda 1 şeye rastlamadım ancak resmi olarak çıktığında bunu da görebileceğiz sanırım. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/06/2011 20:16
GÜRCAN EFE
(@GURCANEFE)
Üye

Windows Thin PC şu şekilde kullanmak mantıklımı


1 adet sunucumuz var ve uzerınde hyperv yuklu  10 sanal oluşturup Windows Thin PC kursam ve  kullancılara kullandırsam mantıklımı


sızce yoksa bunda amac farklımı

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/07/2011 18:58
Paylaş: