Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

mojopac veya prayaya v3 gibi çalışan programlar

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
410 Görüntüleme
(@mesale0077)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba

Taşınabilir windows programları ,mojopac veya prayaya v3 gibi çalışan programlar kullandım ama mojopac biraz hantal prayaya güzel ama türkçe karakterleri tanımlamıyor ,Benim sorum bunlara benzer program öneriniz var mı, lisanslı alayım dedim .lisans parasından fazla para transfer ücreti tutuyor.

Böyle bir programlara ihtiyacım var ama bunlara benzer program bulamadım ,fikri ve öneri olanlar lütfen bu konu hakkında yardımcı olurlarsa sevinirim.

şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 04/01/2011 04:39

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Bu tarz bir programa ihtiyaç nedininizi öğrenebilir miyiz?

Belirttiğiniz programlar portable programlar içerir ve iz bırakmadan hack işlemleri yapılabilir.

Gönderildi : 04/01/2011 15:19

(@mesale0077)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba

Bende bu durumu düşünmedim.Yanlız bazı Programlarım var benim için önemli , bilgisayarı taşımalıyım yada  ,Başka bir bilgisayara kurmam gerekiyor buda benim için sorun.Portable olması için uğraştım.ama sadece kurduğum pcde çalıyor.Yukarıda programlarda prayaya v3 denedim işimi görüyor.Başka bir pc de keylogger veya benzer program bile olsa yaptığım işlemleri ,kesinlikle diğer bilgisayara yansıtmıyor.Sanki yalıtılmış gibi bir birinden bağımsız çalışıyor.Ama dediğin gibi bu işlemelri gerçekleştirebilirler, bilgisayardaki kurulu windowstanda hack yapabilirler.Windows her işlemimizi kaydediyor zaten.a-z ye kadar  .Öneriniz var mı bu işi yapabileceğimiz bir program öneriniz..

Hayırlı çalışmalar

Gönderildi : 05/01/2011 02:02

Paylaş: