Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Citrix XenServer ve Essentials Kurulumu

23 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
655 Görüntüleme
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Değerli Arkadaşlar ;

Öncelikle yukarıdaki yorumlara bakarak ÇözümPark ın nasıl bir online topluluk olduğunu iyi anlayamayan üyelerimizin olduğunu görüyor ve üzülüyorum . ÇözümPark ın bir benzeri portal ne yazık ki yok bu nedenle eğer başka bir yerde makaleniz yayınlamak istiyorsanız bu sizin tercihiniz ama  bu ÇözümPark üzerinden yayınlanmayacaktır.

Siz içinde bulunduğunuz portalı herhangi bir paylaşım sitesi , bir forum gibi görüyorsanız zaten bizim istediğimiz üye profiline uymuyorsunuz demektir. Biz mevlana misali kim olursa olsun gelsin diye düşünseydik bugün bir donanım haber veya chip olurduk .. Cep telefonu , oyun bölümler , donanım inceleme gibi her kesimden insanı ilgilendiren bölümler açar hatta crack dağıtır , çıkmış sınav soruları dağıtır ve şu andaki hitlerimizin 5 katına , üye sayımızın ise belki 10 katına çıkardık . Ama amaç bu değil bu nedenle sizler bizlerin amacını daha iyi kavramalısınız.

Gelelim makale olayın ; ben Türkiyede bu kadar düzenli çalışan bir platform görmedim , yukarıda size bu işlerin ne kadar zor uzun bir süreç olduğu belirtilmesine rağmen siz hala makaleniz konusunda soru soruyorsunuz . Öncelikle arkadaşlar bence yazmayı atladığı çok önemli bir konu var ; sizin makaleniz tüm bu işlemlerden geçse ve yayınlanmak için onay alsa bile yayın kuyruğu denilen ve şu anda bile 30 dan fazla kaynak olan bir kuyrukta sırasını beklemek zorunda. Her hafta maksimum 10 kaynak paylaşıldığı düşünülürse zaten bu onaylanan bir kaynak için en az 1 ay daha beklemesi demektir.

Bunların hepsini geçiyorum ; makaleler her hafta sonu yayınlanır ama siz Cuma günü bize makale hala yayınlanmadı diyerek aslında ben çözümparkın içerisindeyim ama hala ne zaman makale yayınlanırı bilmiyorum demeye geliyor.

Eğer yazım sert oldu ise kusura bakmayın ama iki senedir canla başla yapılan bir iş var ortada ve buna bu şekilde bir yaklaşım göstermek bence çok doğru değil .

yine sponsor vb durumlardan makale yayınlanmaması söz konusu değildir ki bunu yazan sevgili üyemize makaleler bölümüne bakmayı davet ediyorum ; bakalım kaç vmware makalesi var.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/02/2010 13:07

(@mesutgazi)
Gönderiler: 12
Active Member
Konu başlatıcı

Hakan Bey,

Ben cevabımı almış oldum. İlginize teşkkür ederim.

Yalnız şunu belirtmezsem üzülürüm; ben makalemi göndereli 4,5 ay oldu.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 12/02/2010 13:21

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba Mesut Bey,

Unuttuğunuz bir hususu yinelemek isterim.

Öncelikle makalenizi revize edip gönderdiniz bu da yukarda saydığım işlemleri tekrar yapılmasına neden olur. Niye ? Çünkü bazen yazarlar kendince düşünüp içine link ekliyor fakat bu linkleri eklediklerini söylemiyor. Bazen reklam linklerine rastlıyoruz bunlar ne yazikki kabul edilebilir değil. Bu nedenle tüm makaleler titizlikle tekrar inceleniyor.

Hiç kimsenin makalesini bilerek, kasti v.b. kati süretle yayınlanmaması gibi bir husus olmaz. Makale işlem adımları neyse standart o uygulanır.

Saygılar

Gönderildi : 12/02/2010 13:35

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Hakan Bey,

Ben cevabımı almış oldum. İlginize teşkkür ederim.

Yalnız şunu belirtmezsem üzülürüm; ben makalemi göndereli 4,5 ay oldu.

İyi çalışmalar.

Mesut bey ; Rafet bey bizden kaynaklı bir hata nedeni ile makale yayının geçiktiğini size belirtti. bundan dolayı özürde dilendi bundan sonrası için süreç başlamış oldu ama Cuma günü makalem hala yayınlanmadı demek ve bunun üstüne size gelen bir eleştirite böyle cevap vermek bence çok doğru değil .

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/02/2010 13:42

Sayfa 2 / 2
Paylaş: