Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis Image Alma Hakkında

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
336 Görüntüleme
(@sis_netdesk)
Gönderiler: 171
Reputable Member
Konu başlatıcı

selam;

Acronıs True Imaj 9.1 Enteprıse Server ımaj progrmını kullanmaya calısıyorum.Sunucuların ımajlarını lıp saklamam gerekmekte ancak sanırım pekde basarılı olamadım.Yanı bu ımajı nasıl kullanabılırım vs konusunda sızden rıcam acronısın kullanımı konusunda degerlı bırıkımlerınızı bızlerede aktarmanız.Sımdıden yardımlarınız ve anlaısınız ıcın tesekkur ederım

saygılarımla

Gönderildi : 10/07/2009 12:59

(@cevdetciftci)
Gönderiler: 357
Reputable Member

sanırım postu yanlış yere açmışsın bidahaki sefere daha dikkatli olmanı tavsiye ederim sorunun cevabına gelince

gugıla sorduğumda aşagıdaki linki verdi umarım işine yarar

kolay gelsin

Editor:Farklı sitelerin linkini vermek portal kurallarına aykırıdır. Hele ki aynı makale portal üzerinde varken başka linkler verilmesi anlamlı değildir.

Anlayışınız için teşekkürler.

http://www.cozumpark.com/search/SearchResults.aspx?q=acronis&a=1

Gönderildi : 10/07/2009 13:29

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Uyarınız için teşekkürler Cevdet Bey. Sizlerinde en az bizler kadar
portalımızı sahiplenmeniz ve gösterdiğiniz özen için teşekkür ederim.

Sn.sis_netdesk;

Portalımız üzerinde Acronis hakkında yazılmış makaleler ve postlar mevcuttur. Öncelikle sizden bunları gözden geçirmenizi ardından kafanıza takılan konuları bu başlık altında bizlerle paylaşmanızı rica ederim. 

Gönderildi : 10/07/2009 14:07

(@sis_netdesk)
Gönderiler: 171
Reputable Member
Konu başlatıcı

evet kusura bakmayın bıraz acıl olunca yanlıs yerden actım kusura bakmayın tekrar.

anlayısınız ıcın tesekkurler.Portala gelınce hepımız bu portaldan yararlanıyoruz hazırlayanlara cok cok tesekurler ederız ancak gunluk hayatta bu tıp yanlıslıklar olabılır dıye dusunuyorum.

saygılarımla

Gönderildi : 10/07/2009 14:31

(@cevdetciftci)
Gönderiler: 357
Reputable Member

rica ederiz

Gönderildi : 10/07/2009 14:33

(@AbdullahAmber)
Gönderiler: 21
Eminent Member

Bu konu hakkında birçok makale bulunmakta makaleler kısmında acronis isminde arama yaptığınız takdirde burada çok detaylı kullanma seçeneklerini görebilirsiniz.

Gönderildi : 10/06/2010 13:23

(@abdullahnalcaci)
Gönderiler: 144
Estimable Member

Ben paragon hdd manager kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gönderildi : 10/06/2010 13:36

Paylaş: