Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] outlook gizli mail adresi sekmesi

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
11.6 K Görüntüleme
(@fatihefe)
Gönderiler: 27
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Office365 kullanıyoruz. Tüm kullanıcıların outlook'larından gizli sekmesi kaldırılabilir mi? Nasıl kaldırılır? bahsettiğim yeri resim olarak da ekledim.

gizli

Gönderildi : 27/05/2020 21:42

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,

Aşağıdaki alandan kaldırabilirsiniz.

Yeni bir mail ekranı açın. İlgili resim ekranından tıklayarak kaldırın.

image

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/05/2020 11:14

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Selamlar,

Sanırım siz https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=49030 bundan bahsediyorsunuz. ADM ile custom yapabilirsiniz office programlarını.

Gönderildi : 28/05/2020 17:33

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32933
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Rafet' in söylediği konunun açıklaması aşağıdaki gibidir

Close your Outlook client.
Please make sure you have downloaded Office 2013 Administrative Template files (ADMX/ADML)
Press Win + R to open Run window, type "gpedit.msc", press Enter to open Group Policy Editor.
Browse to User Configuration > Administrative Templates > Microsoft Outlook 2016/2019 > Disable Items in User Interface > Custom.
Double click on "Disable command bar buttons and menu items"
In the opened window, select "Enable" > Under "Options", there is "Enter a command bar ID to disable", click "Show" button beside, Enter "1860" under "Value".
Click OK > Apply > OK.
Wait a minutes then restart your Outlook client. The BCC button should be disabled.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/05/2020 01:54

Paylaş: