Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Lisans Hatası

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
619 Görüntüleme
(@arda-ozmeric)
Gönderiler: 18
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba kullanmakta olduğum lisans 2021 ev ve iş lisansıdır bu sabah itibari ile aşağıda bulunan hatayı almaktayım Sadece web üzerinden giriş yapmaktayım. 

Konu ile ilgili acil yardımlarınızı beklemekteyim.

aaaa

Bu konu 6 ay önce Hakan Uzuner tarafından düzenlendi

Gönderildi : 23/10/2023 09:59
Konu Etiketleri

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32996
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Sahip olduğunuz lisans office programlarını desteklemiyor. Bir office 365 hesabı kullanıyorsunuz sanırım doğru mu? Daha önce çalışıyordu ise ve şimdi çalışmıyor ise muhtemel şirketiniz lisans tipini daha düşük bir paket ile güncellemiş olabilir. Lisansı size kim sağlıyor? Lisans detaylarını biliyor musunuz?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/10/2023 21:58

(@tayfuntech)
Gönderiler: 59
Trusted Member

Merhaba, biraz geç gördüm ama belki sorunu yaşayan diğer kişilere faydalı olabilir.

Ekran görüntüsü muhtemelen yeni Outlook ürününe ait bir hatadan. Açıkçası hesap ekleme aşamasında bu ve benzer bir çok limit ve hata ile karşılaşılıor. Microsoft, birden fazla hesap ekleme veya bazı hesap türlerinin desteklenmesi konusunda ilerleyen zamanlarda bir iyileştirme olacağını duyurmuştu. 

Sanırım bir süre daha eski Outlook'u kullanmak daha tutarlı olacaktır. Yeni Outlook'u başlat menüsünden üzerine sağ tıklayarak kaldırabilirsiniz.

Microsoft 365 Support Engineer
-----------------------------------------
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.
------------------------------------------

Gönderildi : 03/11/2023 02:22

Paylaş: